Filter

PREVEDENIE

Certifikované stolové podnože a centrálne stolové nohy

Stolové podnože z našej ponuky sú certifikované , navrhnuté na rôzne rozmery a výšky stolov. Vhodné sú do jedální , reštaurácií či komerčných priestorov. Rôzne modely, štýly, farby a prevedenia. Cenové ponuky vypracujeme cez formulár priamo podľa vašich požiadaviek. Ponúkame aj stolové dosky z rôznych dekorov alebo z masívneho dreva. 

V našej ponuke nájdete stolové nohy (stolové podnože) vhodné pre jedálenské, reštauračné a hotelové zariadenia. Na základe veľkosti stolovej dosky si vyberte vhodný typ podnože.

Stolové podnože sú určené pre vytváranie najrôznejších zostáv stolov. V našej širokej ponuke najrôznejších tvarov si vyberie aj náročný zákazník. Kvalitné stolové podnože a stolové nohy predstavujú možnosť postaviť si stoly či stôl tak ako potrebujete. 

V našej predajni zakúpite samostatné stolové nohy a podnože rôznych tvarov z kovového materiálu. V tomto prevedení sú stolové nohy a podnože najlepšie využiteľné v reštauráciách, vinárňach, kaviarňach, cukrárňach aj v hoteloch alebo na záhradách a terasách.

Stolové podnože (nohy, centrálne nohy) priamo od výrobcu nábytku, určené pre všetky typy stolov. Ponúkame centrálnej aj klasické podnože v kombinácii so stolovými doskami.

Centrálne stolové nohy

V spojení so stolovou doskou už pre výrobu stola nič iné nepotrebujete. Rôzne farebné prevedenia. Centrálne stolové nohy tvorí základňa okrúhleho alebo hranatého tvaru a stĺpik okrúhleho alebo štvorcového prierezu. Rôzne povrchové úpravy ako chróm lesk / mat, čierna.