Kuchynský stôl a stoličky a ich výber


Nielen kvalitná kuchynská linka a spotrebiče tvoria celkový vzhľad kuchyee. Ďalším nevyhnutným kúskom je kuchynský stôl a stoličky.


To aký stôl vyberiete záleží od viacerých faktorov. Zvyčajne je výber ovplyvnený rozmermi voľného priestoru, teda veľkosťou samotnej kuchyne. Ďalším faktorom je typ a farba kuchynskej linky pre výber správneho stola, ktorý sa hodí do celej kuchyne. Poslednou podmienkou sú naše preferencie a potreby. Kuchynský stôl by mal závisieť od počtu členov domácnosti, čím je vás doma viac, tým väčší by kuchynský stôl mal byť. Kuchynské stoly sú obvykle obdĺžnikové, štvorcové alebo oválne. Je len na vás akému riešeniu dáte prednosť. Aby bol stôl pohodlný pre každú osobu, ktorá pri ňom sedí, mal by mať plochu 60 x 40 cm. Optimálna výška kuchynského stola je 70-75 cm.


Stolička k jedálenskému stolu môže vymedziť štýl miestnosti. Priaznivcov tradičných riešení pravdepodobne zláka sada zakúpená z rovnakej kolekcie ako kuchynský stôl. Ak chcete pridať do vašej jedálne individuálny charakter, rozhodnite sa, že skombinujete stoličky v rôznych štýloch. V súčasnosti je kombinácia rôznych typov vzorov alebo farieb vítaná. Stôl s jednoduchým geometrickým tvarom možno ľahko kombinovať so stoličkami rôznych prevedení a farieb. Komfortné kuchynské stoličky sú ergonomické, stabilné a dizajnové. V prípade veľkého a ťažkého stola mu môžeme dodať ľahkosť minimalistickými stoličkami.

Hľadáte kuchynské stoly a stoličky? V ponuke predajne nábytku Stoličky Stoly nechýbajú rôzne prevedenia, kuchynské sety stôl a stoličky. Kuchynský stôl a stoličky nájdete aj za akciové ceny.