Filter

Drevené jedálenské sety

Drevené jedálenské sety, zostava jedálenského nábytku; drevený jedálenský stôl a drevené stoličky.

Najvýraznejším rozdielom medzi kuchynským a jedálenským nábytkom je jeho veľkosť. Jedálenský nábytok totiž spravidla nie je limitovaný malými rozmermi kuchyne a môže sa tak stať skutočnou dominantou určeného priestoru.

Jedálenské sety sú praktické nielen z finančného hľadiska, ale aj preto, že už pri ich výbere vidíme, ako sa k sebe jedálenský stôl a jedálenské stoličky hodia. Jedálenské zostavy sú vyrobené z kvalitného dreva, ktoré sa vyznačuje dlhovekosťou a stabilitou, ktorá je potrebná v každej kuchyni.

U nás si môžete zakúpiť kuchynský stôl a stoličky v drevených tónoch v rôznych veľkostiach. V ponuke tiež nájdete sklenené stoly v rôznych štýloch a tvaroch, ktoré budú ladiť s vašim dekorom bývania. Náš sortiment jedálenských setov prichádza v rôznych prevedeniach a povrchových úpravách, ktoré dodajú vášmu kuchynskému stolu úžasný vzhľad. Do malých domácností si u nás môžete kúpiť aj malé kuchynské stoly so stoličkami.

Moderné aj klasické jedálenské zostavy z dreva

Moderné jedálenské sety z masívu, ktoré sú vyrobené z veľmi kvalitného dreva, prípadne s prvkami čalúnenia, aby bolo sedenie čo najpohodlnejšie. U nás nájdete klasické jedálenské zostavy tak aj sety v modernom prevedení. V najrôznejších farbách a materiáloch čalúnenia sa vám určite podarí vybrať jedálenskú zostavu podla vašich predstáv.

Drevené jedálenské zostavy pre každý štýl

Naše jedálenské zostavy sú vhodné pre každý štýl domáceho interiéru, ako sú glam jedálne a škandinávsky až provensálsky s vidiecky štýl. Vďaka rôznym tvarom, dizajnom a povrchovým úpravám naša úžasná rozmanitosť nábytku dodá vašej jedálni úžasnú príťažlivosť.

Vynikajúce jedálenské stoličky dopĺňajú stoly a ďalšie kusy nábytku. Náš sortiment jedálenských stoličiek je navrhnutý z dreva, vďaka čomu sú robustné a majú dlhú životnosť. Drevené rustikálne a drevené povrchové textúry robia odrodu nádhernejšou. Pozrite si naše rôzne štýly a tvary stoličiek, ktoré zahŕňajú aj čalúnené stoličky, ktoré sú najobľúbenejšie.

Vyberte si tie najzmyselnejšie a najpohodlnejšie drevené jedálenské zostavy od Stoličky stoly, ktoré nielen zvýraznia váš zmysel pre štýl, ale zároveň urobia vaše stolovanie pohodlnejšie, štýlovejšie a nezabudnuteľnejšie. Domáce jedálenské zostavy boli premyslene navrhnuté s ohľadom na pohodlie, moderné vybavenie a lákavú estetiku dizajnu, aby vyhovovali vášmu vkusu.