Lavice v kuchyni ušetria veľa miesta

Nedostatok priestoru nás núti premýšľať o využití každučkého kúsku miesta. Napríklad zabezpečiť príjemné posedenie pri stole pre všetkých členov domácnosti aj prípadných hostí, môže byť v menšom byte celkom problém. Hľadáte riešenie? Stavte na lavicu. Lavica nájde svoje uplatnenie v každom interiéri.

V moderných interiéroch kuchyne sa čoraz častejšie objavujú nové typy lavíc, ktoré pútajú pozornosť na prvý pohľad. Všetko je totiž len otázkou dizajnu a vkusu majiteľa.


Lavica totiž prirodzene v kuchyni oddeľuje priestor. Môže sa stať šikovným predelom medzi kuchynským kútom a jedálňou alebo obývacou izbou. V každom prípade vám v kuchyni ušetrí veľa miesta. Usadí sa na ňu niekoľko ľudí a nepotrebuje za sebou priestor na odsunutie podobne ako pri stoličkách. Naviac môže byť viac pohodlnejšia.

Vyberajte podľa štýlu v interiéri

Ak ste neprišli na chuť pôvodným typom lavíc, určite dajte prednosť ich modernej podobe. Vybrať môžete jednoduchú až minimalistické lavice, z masívneho dreva alebo rustikálne lavice do kuchyne. Skrátka také, ktorá sa bude hodiť k štýlu vášho interiéru. Nie je pravda, že lavica do kuchyne musí kopírovať vzhľad stoličiek. Skôr dbajte na to, aby sa hodila k jedálenskému stolu.

Jednoduché rovné lavice totiž z módy nikdy nevyjdú. Naviac ich môžete využiť aj mimo kuchyňu. Hodia sa do predsiene, na balkón či na terasu.

Všetky lavice do kuchyne či predsiene či už drevené, biele, či farebné nájdete v našej predajni v Topoľčanoch. Poradíme vám, ktoré lavice do kuchyne sú pre vás najvhodnejšie.