Filter

PREVEDENIE

LÁTKY

PREVEDENIE

LÁTKY

Stoličky do jedálne, baru aj kancelárie

Stolička je nevyhnutnou súčasťou vybavenia bytu. Naše stoličky sú moderné, klasické aj elegantné a  zároveň kvalitné z masívneho bukového a dubového dreva s vysokou nosnosťou a pevnosťou. Stoličky máme v mnohých prevedeniach, tvaroch a farbách, je si z čoho vyberať. Okrem pohodlia a moderného vzhľadu majú tiež vysokú kvalitu prevedenia.

Kuchynské a jedálenské stoličky sú dôležitý kus nábytku pre pohodlie Vášho domova. Ponúkame na výber zo širokého sortimentu stoličiek; jedálenské stoličky, drevené stoličky, barové stoličky, kovové stoličky, plastové stoličky, kancelárske stoličky... Ak máte záujem o konkrétny druh môžete si vyberať zo širokého sortimentu.

Ak hľadáte nové kuchynské stoličky, ste na správnom mieste! Naša stránka ponúka široký výber stoličiek, ktoré sú ideálne do vašej kuchyne. Či už hľadáte niečo elegantné a moderné, alebo niečo tradičnejšie a klasickejšie, máme na výber množstvo štýlov.

Stoličky do kuchyne sú skutočne základným a nevyhnutným kusom nábytku, bez ktorého sa žiadna ozajstná domácnosť nezaobíde. Preto, aby bola Vaša domácnosť skutočne dokonalá, prinášame vám  nielen jedálenské sety, ale tiež veľkú radu stoličiek do kuchyne. Kuchynské stoličky vás zaujmú nielen svojím atraktívnym vzhľadom, ale tiež možnosťami prevedenia a nadčasovým dizajnom.

Možno sa to nezdá, ale pre väčšinu ľudí je stolička alebo stôl neoddeliteľnou súčasťou života, rovnako ako posteľ. Stolička musí byť zdravotne nezávadná pre dlhé sedenie a pokiaľ možno, mala by sa dizajnovo hodiť ku stolu a do interiéru pracovne, kuchyne, k počítaču.

Stoličky, ktoré ponúka spoločnosť Stoličky-Stoly sú kvalitné, odolné a dizajnovo jedinečné. Kladú dôraz na tri faktory - atraktívna cena, vysoká kvalita a životnosť. Najčastejšie využívanými materiálmi sú drevo, kov a plast. Prípadne kombinácia týchto materiálov. Moderné stoličky sú vhodné ako do kuchyne, jedálne tak aj kancelárií alebo zasadacích miestností. Spĺňajú vysoké nároky a sú vyrobené z prvotriednych materiálov.

Ponúkame veľký výber kvalitných látok a textilných koží a rôzne kombinácie farieb. Sami si môžete vybrať typ látky a inšpirovať sa v rozsiahlej galérii látok. Na svoje si tak prídu aj tí, čo majú radi trochu extravagancie a štýlu a neboja sa pestrých farieb. Stoličky do kuchyne sú často vyrobené z ekologickej kože, či pevnejšej textílie.

Kožené jedálenské stoličky

Kožené stoličky v sebe nesú určitú dávku luxusu aj elegancie, ktorú si ľahko zamilujete. Stoličky kombinujúce kožu a iné materiály výborne vyzerajú v domácich jedálnych, baroch a reštauráciách, ale aj v kanceláriách. Kožené jedálenské stoličky sú pohodlné aj praktické a sami zistíte, že je ľahké ich zosúladiť s ďalším nábytkom.

Jedálenské stoličky potiahnuté farebnou ekokožou sú veľmi reprezentatívne aj pohodlné. Hodia sa najmä k moderným jedálenským stolom. Zvyčajne majú kožený podsedák, niekedy tiež celé operadlo. Často sa vyrábajú v kombinácii s látkovým čalúnením a drevenou či kovovou konštrukciou. Ich veľkou výhodou je aj ľahká údržba.

Dizajnové stoličky

Stoličky dizajnové

Ponúkame Vám kvalitné, pohodlné a dizajnové stoličky, jedálenské stoličky a barové stoličky. Moderné dizajnové drevené, plastové, kovové a čalúnené stoličky nájdu svoje uplatnenie ako v domácnostiach tak aj v komerčných priestoroch. Ste majiteľom reštaurácie, baru alebo hotela? Nájdete tu dizajnové drevené, čalúnené, kovové, plastové stoličky do exteriéru aj interiéru. Chcete viac? Luxusné dizajnové kožené stoličky v kombinácii s kovom či drevom Vás určite uspokoja. Naše dizajnové stoličky nie sú len pohodlné, ale aj funkčné.

Luxusné stoličky

Pokiaľ si potrpíte na luxus a štýl, určite vás osloví sekcia moderné jedálenské kovové stoličky do kuchyne. Nájdete v nej originálne dizajnové kúsky s komfortným polstrovaním a odolným čalúnením.

Nielen stoly, ale aj stoličky dokážu splniť akúkoľvek vašu predstavu a nároky s ohľadom na pohodlie, dizajn aj výber materiálov. Dnes najobľúbenejším doplnkom kvalitných jedálenských stolov sú stoličky s drevenou konštrukciou v rôznych kombináciách čalúnenia. Jeden z najspoľahlivejších materiálov pre jedálenské stoličky alebo i barové stoličky je drevo.

Originálne kuchynské stoličky v modernom interiéri 

Klasické jedálenské stoličky, kuchynské stoličky aj barové stoličky sú ideálne do klasických i moderných interiérov. Na výber máte množstvo typov látok pre čalúnenie a zároveň veľkú ponuku farieb dreva a kovov. Všetky stoličky sú stabilné vďaka použitým kvalitným materiálom. 

Moderné stoličky 

Barové stoličky moderné

Moderné jedálenské kovové stoličky od spoločnosti Stoličky Stoly sú vhodné do každého interiéru. Ponúkame aj čalúnené stoličky a drevené stoličky.

Prirodzená elegancia dreveného nábytku je ešte viac sprísnená moderným dizajnom a kvalitným prevedením. Moderné stoličky z masívu či kovové kuchynské stoličky. Doprajte si eleganciu a pohodlie v jednom! Naše moderné stoličky zhŕňajú všetko, čo potrebujete!

Kov je dnes v moderných interiéroch často nevyhnutným pomocníkom, preto neprekvapí, že sa čím ďalej viac vyhľadávajú aj kovové stoličky. Vyrábajú sa do jedální aj kancelárií a rozžiaria každú miestnosť. Kovové stoličky bývajú najčastejšie v kombinácii s ďalšími materiálmi, a tak sa rozhodne nemusíte báť, že by nová stolička bola nepohodlná či studená.

Kuchynské stoličky

Stoličky jedálenské novinky

Kuchynské stoličky tvoria náš kľúčový sortiment. Nájdete u nás rôzne modely a prevedenia, ktoré sú vhodné ako pre použitie v domácnosti aj pre použitie v reštauráciách, kaviarňach, jedálňach, cukrárňach a pod.

Kovové a drevené kuchynské stoličky sú vhodným doplnkom moderne zariadenej kuchyne. U nás si vyberiete kovové kuchynské stoličky, drevené stoličky s možnosťou čalúnenia v rôznych tvaroch aj variantoch.