Stoličky k počítaču

Neoddeliteľnou súčasťou, ktorá ovplyvňuje sústredenie a pohodlie pri práci, je tiež správne zvolená stolička k počítaču.

Výber stoličky k pc

Dlhá doba strávená za počítačom si vyberá svoju daň hlavne na zdraví každého z nás. Hlavným problémom sú bolesti chrbta. Tie sú spôsobené pevným, nepohyblivým sedákom, ktorý bežné ale aj kvalitnejšie stoličky k pc majú. Bolesti chrbta vznikajú preto, že sú preťažované chrbtové svaly dôsledkom neprirodzených pohybov pri sede, lebo sa telo musí prispôsobiť nepohyblivému sedáku stoličky.

Pre telo je však prirodzený pohyb, preto sú pre neho príjemnejšie stoličky k pc s pohyblivým sedákom. Tým dochádza k odstraňovaniu bolesti chrbtice.

Stoličky k počítaču by mali dokonale kopírovať pohyby tela a udržiavať tieto svaly stále aktívne, tak aby neochabovali. Tieto vlastnosti prirodzenou cestou prinútia telo k jeho správnemu držaniu, ktoré uľaví namáhanému chrbtu.

Takéto kancelárske stoličky oceníte najmä vo forme bezbolestného a zdravého sedenia za počítačom a tým aj sústredenú prácu na počítači.

Stoličky k počítaču

Vyberáme kancelárske stoličky z našej ponuky:

Zmeňte každodennú rutinu v práci - pohodlné, štýlové a kvalitné kancelárske kreslá zabezpečia zdravé sedenie pri práci aj doma za PC.