Filter

PREVEDENIE

LÁTKY

Reštauračné kreslá a hotelové kreslá čalúnené

Hotelové a reštauračné kreslá, kreslá do kaviarne, ktoré uspokoja milovníkov moderného aj klasického dizajnu, vhodné aj ako kreslá do obývačky. Do interiérov ponúkame čalúnené kreslá, drevené kreslá, kožené kreslá aj kreslá do baru a kaviarne.

Naše barové a kaviarenské kreslá  zapadnú svojim dizajnom do väčšiny barov a reštaurácií. V ponuke barových kresiel nájdete celodrevené barové kreslá, čalúnené kreslá, ale aj dizajnové a luxusné kreslá pre moderné priestory vášho podniku.

Hotelové kreslá

Čalúnené hotelové kreslá sú kompaktné, konštrukčne pevné a pohodlné. Svoje uplatnenie si takéto hotelová kreslá nájdu aj v lounge priestoroch. Pochopiteľne ich môžete použiť aj ako kreslá do reštaurácie, kaviarne a hodí sa aj pre cukrárne.

Pri výbere kresla je dôležité premyslieť, na aké účely ho budete využívať. Či len ako dekoráciu a príležitostné miesto pre návštevy, na relaxáciu alebo napríklad na každodenné užívanie. Dizajnové kreslá sa budú od seba líšiť prevedením, veľkosťou sedáku a napríklad aj pridanými funkciami.

Kaviarenské kreslá

Nami ponúkaný rad kresiel do kaviarní sa vyznačuje pohodlím a nápaditým dizajnom. Kvalitné materiály použité pri výrobe poskytujú vysoký komfort sedenia a dlhú životnosť. Kreslá upútajú tiež originálnym a atraktívnym dizajnom oživujúci moderné i klasické interiéry kaviarní, hotelov či reštaurácií. Kreslá z kolekcie kaviarenského nábytku majú výnimočnú úžitkovú a estetickú hodnotu spojenú s komfortným sedením.

Čalúnené kreslá do kaviarne vyrábame v mnohých farebných prevedeniach ich konštrukcia je prispôsobená do záťažových priestorov

Dizajnové barové kreslo zútulní atmosféru v každom interiéri

Dizajnové barové kreslá dodajú vášmu interiéru moderný a nadčasový ráz. Je veľmi pohodlné vďaka príjemne tvarovanému operadlu. Vhodné najmä do barov, reštaurácií, klubov a kaviarní. 

Kreslá do vašich kaviarní, barov alebo cukrární potrebujú byť dizajnovo viac ako zaujímavé. V našej ponuke nájdete kaviarenské kreslá v moderných a luxusných prevedeniach, ktoré jednoznačne zaujmú vašich zákazníkov a sú maximálne pohodlné.

Lavice a sedacie boxy

V našej ponuke nájdete štandardne vyrábané drevené a čalúnené lavice a sedacie boxy do baru aj kaviarne.