Filter

PREVEDENIE

LÁTKY

LÁTKY UMÝVATEĽNÉ ZA PRÍPLATOK

EKO KOŽA

Stoličky do reštaurácie a hotelové stoličky

<123...8>

Do štýlovej reštaurácie patria aj štýlové reštauračné stoličky a kreslá, ktoré vašim hosťom poskytnú dostatok pohodlia a priestoru. Stoličky do reštaurácie a hotelov sú vyrábané s dôrazom na maximálny komfort a jedinečný dizajn.

Gastro nábytok

Pre gastro zariadenia ako sú reštaurácie, hotely a kaviarne ponúkame v tejto sekcii tradičné a moderné stoličky. Gastro stoličky sú vhodné pre rôzne komerčné priestory. U nás nájdete veľký výber dizajnových typov a drevených materiálov pre gastro nábytok.

K našej ponuke patrí vybavenie hotela, reštauračný nábytok, kaviarenské stoličky. Našim zákazníkom ponúkame tradičné a moderné vnútorné aj vonkajšie stoličky na terasu.

Nábytok do reštaurácií a kaviarní

Do našej ponuky patria stoličky, ktoré môžu byť doplnené zladeným stoly, alebo si môžete tiež vybrať z našej ponuky stolových podnoží a tak šetria váš priestor.

Stoličky do reštaurácie a kaviarní nájdete v rôznych prevedeniach do rôznych typov priestorov. Sme schopní dodať drevené stoličky, stoličky z umelého ratanu, kovové stoličky, plastové stoličky z našich skladových zásob či na objednávku. Všetok nábytok do reštaurácie si môžete vyskúšať v našom showroome V Topoľčanoch.