Filter

PREVEDENIE

LÁTKY

Barové stoličky drevené

Drevené barové stoličky do kuchyne v rôznych prevedeniach s čalúnením i drevené barové stoličky vhodné do barov a reštaurácií.

Máte moderný interiér so štýlovým barom? Doplňte ho o drevené barové stoličky. Krásne vysoké barové stoličky sa hodia do každej kuchyne, kde máte vyšší stôl. Drevené barové stoličky môžete vyberať ako do domácností, tak reprezentačných priestorov, barov a kaviarní.

Drevené barové stoličky aj pre firemné priestory

Barové stoličky sú vhodné nielen pre reštaurácie, bary a kaviarne, v dnešnej dobe sú tiež veľmi obľúbené v kanceláriách a reprezentatívnych priestoroch firiem. Pri výbere barových stoličiek záleží na dizajne, pohodlnosti a kvalite.

V ponuke nájdete klasické barové stoličky bez operadiel, ale môžu vás zaujať aj barové stoličky s oporou pre váš chrbát. Tieto barové stoličky zaručujú pohodlné sedenie.

Tieto barové drevené stoličky sú výborné ako pre reštaurácie a kaviarne ale aj ako barové stoličky do kuchyne. Každá barová stolička v ponuke má široké spektrum  možných čalúnení.

Ak máte vo svojej kuchyni pult, budú drevené barové stoličky vhodným a predovšetkým praktickým doplnkom, ktorý oceníte. Barové stoličky do kuchyne vám totiž môžu veľmi efektívne pomôcť vyriešiť problém s absenciou voľného miesta v dnešných malých panelákových kuchyniach.

Barové stoličky ponúkame celodrevené s dreveným sedákom alebo čalúnené látkou, kožou alebo koženkou. Drevené barové stoličky ponúkame so zadnou opierkou aj bez opierky, s lakťovými opierkami alebo aj bez nich.

Drevené barové stoličky

Do tejto kategórie sme vybrali drevené barové stoličky rôznych farieb a tvarov. Pre všetky vybrané modely barových stoličiek je spoločné dobrá stabilita a pevná konštrukcia.

Drevené barové stoličky vynikajú kvalitou spracovania, dôležité je komfortné sedenie a útulnosť, ktoré prírodné materiály prepožičajú vášmu interiéru.

Drevené detské stoličky

V tejto kategórií drevených stoličiek nájdete aj drevené detské stoličky do jedálne.

Ak hľadáte štýlový, no cenovo dostupný spôsob, ako dodať vašej kuchyni štýl, drevené barové stoličky sú dokonalým riešením. Prichádzajú tiež v rôznych veľkostiach a štýloch, ktoré sú ideálne pre reštaurácie a bary.  Ak hľadáte štýlový kuchynský nábytok, ktorý dodá vašej kuchyni charakter, drevené barové stoličky sú skvelou voľbou.

Barové stoličky ponúkame v rôznych prevedeniach, vrátane možností čalúnenia, ktoré budú dokonale ladiť s vaším existujúcim nábytkom. Naše drevené barové stoličky sú navyše dostatočne univerzálne na použitie v kuchyni alebo pri bare.

Luxusné prepojenie dreva a kvalitného čalúnenia

Drevené barové stoličky vždy upútajú pozornosť. Nechajte ich preto vyniknúť v celej svojej kráse. Masívne drevené nohy vynikajú prírodnou kresbou štruktúry dreva, ktorú možno namoriť v mnohých farebných odtieňoch. Sedák, operadlo aj podrúčky možno podľa konkrétneho typu očalúniť širokým výberom poťahov. Na výber sa ponúka ako koženkové, tak aj látkové poťahy v mnohých farebných odtieňoch, ktoré umožňujú skvelé zladenie motívov.

Barové stoličky aj pre reštaurácie a gastro zariadenia

StoličkyStoly.sk ponúkajú široký výber drevených a čalúnených barových stoličiek pre reštaurácie a gastronomické zariadenia. Tieto barové stoličky sa už mnohokrát osvedčili pri použití v interiéroch reštaurácií a bistier. Vzhľadom k vysokej kvalite, dizajnu a funkčnosti týchto stoličiek je ich použitie veľmi univerzálne a sú určené nielen do záťažových priestorov. Široká škála ponúkaných farieb morenia dreva a poťahových materiálov umožňuje vtlačiť každej barovej stoličke osobitý vzhľad. Nájdete tak drevené barové stoličky do reštaurácie, drevené barové stoličky do kuchyne.

Drevené barové stoličky okrem kuchyne nájdu využitie aj v bare alebo štýlových kaviarňach a reštauráciách. Pre domáce použitie sa hodí barová stolička s látkovým čalúnením, do viac namáhaných priestorov odporúčame poťah z umelej kože alebo celodrevené barové stoličky.