Filter

PREVEDENIE

LÁTKY

Barové stoličky drevené

Drevené barové stoličky do kuchyne v rôznych prevedeniach s čalúnením i drevené barové stoličky vhodné do barov a reštaurácií.

Máte moderný interiér so štýlovým barom? Doplňte ho o drevené barové stoličky. Krásne vysoké barové stoličky sa hodia do každej kuchyne, kde máte vyšší stôl. Drevené barové stoličky môžete vyberať ako do domácností, tak reprezentačných priestorov, barov a kaviarní.

Drevené barové stoličky aj pre firemné priestory

Barové stoličky sú vhodné nielen pre reštaurácie, bary a kaviarne, v dnešnej dobe sú tiež veľmi obľúbené v kanceláriách a reprezentatívnych priestoroch firiem. Pri výbere barových stoličiek záleží na dizajne, pohodlnosti a kvalite.

V ponuke nájdete klasické barové stoličky bez operadiel, ale môžu vás zaujať aj barové stoličky s oporou pre váš chrbát. Tieto barové stoličky zaručujú pohodlné sedenie.

Tieto barové drevené stoličky sú výborné ako pre reštaurácie a kaviarne ale aj ako barové stoličky do kuchyne. Každá barová stolička v ponuke má široké spektrum  možných čalúnení.

Ak máte vo svojej kuchyni pult, budú drevené barové stoličky vhodným a predovšetkým praktickým doplnkom, ktorý oceníte. Barové stoličky do kuchyne vám totiž môžu veľmi efektívne pomôcť vyriešiť problém s absenciou voľného miesta v dnešných malých panelákových kuchyniach.

Barové stoličky ponúkame celodrevené s dreveným sedákom alebo čalúnené látkou, kožou alebo koženkou. Drevené barové stoličky ponúkame so zadnou opierkou aj bez opierky, s lakťovými opierkami alebo aj bez nich.

Drevené barové stoličky

Do tejto kategórie sme vybrali drevené barové stoličky rôznych farieb a tvarov. Pre všetky vybrané modely barových stoličiek je spoločné dobrá stabilita a pevná konštrukcia.

Drevené barové stoličky vynikajú kvalitou spracovania, dôležité je komfortné sedenie a útulnosť, ktoré prírodné materiály prepožičajú vášmu interiéru.

Drevené detské stoličky

V tejto kategórií drevených stoličiek nájdete aj drevené detské stoličky do jedálne.

Luxusné prepojenie dreva a kvalitného čalúnenia

Drevené barové stoličky vždy upútajú pozornosť. Nechajte ich preto vyniknúť v celej svojej kráse. Masívne drevené nohy vynikajú prírodnou kresbou štruktúry dreva, ktorú možno namoriť v mnohých farebných odtieňoch. Sedák, operadlo aj podrúčky možno podľa konkrétneho typu očalúniť širokým výberom poťahov. Na výber sa ponúka ako koženkové, tak aj látkové poťahy v mnohých farebných odtieňoch, ktoré umožňujú skvelé zladenie motívov.

Barové stoličky aj pre reštaurácie a gastro zariadenia

StoličkyStoly.sk ponúkajú široký výber drevených a čalúnených barových stoličiek pre reštaurácie a gastronomické zariadenia. Tieto barové stoličky sa už mnohokrát osvedčili pri použití v interiéroch reštaurácií a bistier. Vzhľadom k vysokej kvalite, dizajnu a funkčnosti týchto stoličiek je ich použitie veľmi univerzálne a sú určené nielen do záťažových priestorov. Široká škála ponúkaných farieb morenia dreva a poťahových materiálov umožňuje vtlačiť každej barovej stoličke osobitý vzhľad. Nájdete tak drevené barové stoličky do reštaurácie, drevené barové stoličky do kuchyne.

Drevené barové stoličky okrem kuchyne nájdu využitie aj v bare alebo štýlových kaviarňach a reštauráciách. Pre domáce použitie sa hodí barová stolička s látkovým čalúnením, do viac namáhaných priestorov odporúčame poťah z umelej kože alebo celodrevené barové stoličky.