Filter

PREVEDENIE

LÁTKY

Kovové barové stoličky

Moderné kovové barové stoličky v rôznych tvarových aj farebných prevedeniach. Tieto dizajnové stoličky sú vhodné ako barové stoličky do kuchyne aj reštaurácie a barov.

Barové stoličky oceníte v každom interiéri

Barové stoličky predstavujú modernú záležitosť, ktorú oceníte nielen doma v kuchyni, ale aj v reštaurácii, na recepcii, v kaderníctve. 

Sú elegantné, skladné, praktické a predovšetkým moderné! Barové stoličky sú obľúbenou variantou do kuchyne, ktoré nemajú dostatočný priestor na samostatnú jedáleň a klasický stôl jej členom nahradí barový pult. V našej ponuke nájdete kvalitné barové stoličky, ktoré sa budú hodiť do každého prostredia - domov i do baru, z rôznych materiálov a v originálnom nadčasovom dizajne.

Ponúkame kovové barové stoličky otočné, výškovo nastaviteľné, skladacie, s chrbtovou opierkou aj bez opierky. Vyberať môžete barové stoličky do domácnosti aj do záťažových priestorov ako barové stoličky do reštaurácie.

Dnes nie sú kovové barové stoličky len nadštandardom kuchyne, ale aj praktickým  a dizajnovým doplnkom menších jedálenských kútov. Barové stoličky naviac vyzerajú moderne v každej kuchyni, pri ich výbere netreba však zabúdať okrem vzhľadu zohľadniť aj ich komfort.

V súčasnej modernej dobe nesmie v domácnosti chýbať barový pult. A k nemu patria vysoké barové stoličky, ktoré by mali dizajnovo ladiť s ostatným nábytkom. Kovové barové stoličky  sú tým pravým a užitočným doplnkom pre Váš barový pult.

V menších bytových priestoroch, kde zastáva barový pult aj jedálenskú funkciu, využívame barové stoličky aj ako jedálenské stoličky. Tu je potom oveľa viac nutné dbať pri ich výbere aj na pohodlie. V neposlednom rade bývajú barové stoličky súčasťou takmer každej kaviarne či baru. Sadnúť si za bar,  dať si jednu rýchlu kávu či drink, aj to si zaslúži pohodlné sedenie.

Barové stoličky sú nielen praktickým a zaujímavým doplnkom vašej kuchyne rovnako ako interiéru reštaurácie, kaviarne, hotela

  • Naša ponuka obsahuje barové stoličky s kovovou aj drevenou kostrou v kombinácii s dreveným, plastovým alebo čalúneným sedákom.
  • Použité materiály a premyslená konštrukcia dodávajú barovým stoličkám požadovanú stabilitu.
  • Obľúbenou kombináciou je barová stolička s nerezovou kostrou a koženým sedákom
  • Veľmi obľúbené sú barové stoličky s výškovým nastavením sedadla. Veľmi jednoduchá zmena výšky pomocou páčky umožní presne nastaviť barovú stoličku vašim potrebám.

Barová stolička aj do kuchyne

Ak chcete barové stoličky používať aj v iných miestnostiach než len pri bare, kúpte si barové stoličky do kuchyne, ktoré sú nastaviteľné. Barová stolička v kuchyni funguje na rovnakom princípe ako kancelárska stolička. Jej výšku nastavujete iba jednoduchou páčkou.

Väčšina barových stoličiek je vhodná do kuchyne či jedálne. Moderné prevedenie stoličiek do kuchyne na otočnej konštrukcii sú nastaviteľné a sú všetky vhodné pre domáce použitie. Barové stoličky do kuchyne sú vyrábané v mnohých farebných variantoch a môžu byť tak lepšie začlenené do moderného štýlu kuchyne.

Barové stoličky vedia byť skvelým pomocníkom

Barové stoličky do kuchyne sú moderným doplnkom do interiéru, tiež výborným pomocníkom pri príprave pokrmov. Stáť na nohách po náročnom dni je zbytočné a navyše vôbec nie je nutné, ak komponent zariadenia tvorí barová stolička. Umožní vám jednoduchý pohyb a dokáže pritom výrazne uľaviť unaveným nohám.