Filter

PREVEDENIE

LÁTKY

LÁTKY UMÝVATEĽNÉ ZA PRÍPLATOK

EKO KOŽA

Jedálenské stoličky - stohovateľné

Stohovateľné stoličky vám pomôžu ušetriť miesto a mať dostatok stoličiek pre rôzne počty hostí. Stoličky sú vyrobené tak, aby nestratili na nosnosti a boli dizajnovo moderné. Vhodné najmä pre kultúrne domy, hotely, konferenčné sály a komerčné priestory. Radi vám poradíme a doladíme farby a dizajn podľa vašich požiadaviek.

Moderné stohovateľné jedálenské stoličky vhodné pre domáce, kancelárske a iné záťažové priestory. Výhodné ceny , stohovateľnosť až do 12 kusov, nosnosť do 200 kg podľa konkrétneho typu. 

Konferenčné stoličky sú spravidla stohovateľné, čo znamená, že je ich možné skladovať - stohovať na seba a ušetriť tým miesto.

Ak organizujete konferenciu alebo školenie, nutne musíte uvažovať o kvalitnej stoličke. Náše konferenčné stoličky rôznych typov uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu. Sú pohodlné a ľahko stohovateľné.

Jedálenské stoličky si môžete prispôsobiť podľa typu interiéru

Vzhľadom k tomu, že jedálenské stoličky sa zvyčajne prispôsobujú typu interiéru, nájdete v našej ponuke ako stoličky vhodné do moderných administratívnych priestorov, tak aj stoličky, ktoré sa hodia do domácich miestností.

Zameriavame sa na elegantné stohovateľné stoličky do veľkých konferenčných priestorov, domácností, reštaurácii a podobne.  Vybrané stoličky majú možnosti stohovania.