Vychytané jedálenské stoly

Máte malú kuchyňu, takže si o veľkom jedálenskom stole, u ktorého by sa zišla celá rodina môžete nechať len zdať? Nezúfajte, aj do malej kuchyne si môžete zaobstarať štýlový a hlavne priestranný jedálenský stôl.

jedálenský stôl pre malé kuchyne

Rozkladacie stoly sú riešením pre kuchyne a jedálne menších rozmerov. Rozkladací stôl šetrí miesto, ale v prpade potreby je vždy po ruke.

 

Skladacie stoličky šetria miest

Ak bojujete s miestom skutočne veľa, potom siahnite aj po skladacích stoličkách. Buď po klasických, ktoré zložíte a schováte, alebo po stohovacích, ktoré môžete naskladať na seba.

Stačí sa porozhliadnuť, zapojiť fantáziu a začať skladať a rozkladať. Na trhu je totiž v predaji celý rad zaujímavých stolov, ktoré nezaberú príliš miesta a napriek tomu sa k nim pri slávnostnej príležitosti pohodlne usadí väčší počet ľudí. Dnešné rozkladacie stoly sú nielen z kvalitných materiálov, ale predovšetkým trendy.

Oproti predchádzajúcim dobám je u tohto typu stolov ešte jedna veľká výhoda - dnes už môžete rozkladať stoly z rôznych materiálov, nielen tie drevené. Pravda, v dreve je stále najväčšie zastúpenie, ale skôr preto, že drevo je predsa len do kuchýň najžiadanejším materiálom.
Ale skladať možno aj stoly plastové a stretnúť sa môžete aj s rozkladacími stolmi sklenenými.

Voliť môžete z rôznych tvarov, záleží čisto na vás a vašej kuchyni, či zvolíte jedálenský stôl v tvare štvorca, obdĺžnika, alebo guľatý či oválny.

Jedálenské stoly vyberajte vždy tak, aby sa čo najlepšie doplňovali s jedálenskými stoličkami a ďalším vybavením jedální.

Rozkladacie stoly môžete voliť podľa ich dizajnu. Môžete zvoliť moderné rozkladacie stoly so sklenenými doskami, či klasické drevené rozkladacie stoly. Ak hľadáte jednoduchý klasický rozkladací stôl, ktorý bude vyrobený z dreva, je pre vás tento stôl ako stvorený.