Filter

PREVEDENIE

LÁTKY

Jedálenské drevené stoličky

Jedálenské stoličky z našej výroby sú z masívneho bukového alebo dubového dreva. V ponuke máme klasické jedálenské stoličky, kresielkové jedálenské stoličky, ale aj moderné stoličky do reštaurácií a komerčných priestorov. Všetky si viete nakombinovať podľa potrieb a dizajnu  vášho priestoru. Vybrať si môžete farbu  morenia dreva spolu s čalúnením vo  vode odolných  a oderu vzdorných látkach rôznych farieb. Cenu stoličky Vám vypočítame podľa vašej konkrétnej požiadavky cez formulár.

<123...6>

Jedálenská stolička od Stoličky Stoly je kvalitná, odolná a dizajnovo spracovaná s dôrazom na tri faktory: atraktívny dizajn, vysoká kvalita a životnosť.

Kuchynské stoličky v mnohých prevedeniach dreva

Jedálenské a kuchynské stoličky drevené u nás môžete zakúpiť v rôznych prevedeniach dreva, čím najlepšie zapadnú do vášho interiéru. Prírodná, čerešňa, buk, dub a jelša sú najpoužívanejšia varianty kuchynských a jedálenských stoličiek.

Vyberáme jedálenské stoličky do kuchyne

Drevené stoličky do kuchyne a jedálne zaujmú svojím originálnym vzhľadom. Moderná je kombinácia dreva a čalúnenia, pričom je možné vybrať lubovoľnú farbu čalúnenia či poťahovanej látky.

Do klasických a väčších kuchýň zapadnú drevené stoličky. Pre pohodlné sedenie sú najvhodnejšie drevené stoličky vybavené mäkkými sedákmi s čalúnením, prípadne sedadlá z umelej kože či látky.

Povrch a hmotnosť 

Starostlivo vyberajte aj povrchovú úpravu svojich budúcich jedálenských stoličiek. Niektoré kuchynské stoličky sa totiž udržujú ľahšie ako iné. Ak máte radi čalúnené stoličky, mali by ste mať na pamäti, že ich údržba je o niečo zložitejšia ako u stoličiek polstrovaných napríklad kožou či úplne bez polstrovania. Hmontnost stoličiek by mala byť dostatočná na to, aby bola stabilná, ale zároveň ľahká natoľko, aby sa s ňou dalo ľahko manipulovať pri vstávaní od stola.

Dizajn pre jedálenské stoličky z masívu

Z nášho katalógu nábytku si môžete vyberať z rôznych typov kuchynských stoličiek z prírodného dreva. Jednotlivé modely sa odlišujú dizajnom, materiálom a farebným prevedením. V ponuke drevených jedálenských stoličiek z masívu sú ako modely určené pre dizajnovo riešené kuchyne a jedálne, tak stoličky do klasickej kuchyne praktického štýlu.

Hľadáte jedálenské stoličky do vašej kuchyne?

Jedálenské stoličky sú nevyhnutnou súčasťou každej kuchyne. Poskytujú sedenie pre všetkých v rodine.  Kvalitné drevené materiály z ktorých sú naše stoličky do kuchyne vyrobené sú odolné a vydržia roky aj pri pravidelnom používaní. Pozrite si našu ponuku drevených stoličiek vyrobených z kvalitných materiálov. Na výber máme rôzne štýly a farby, takže si určite nájdete perfektné stoličky do kuchyne pre vaše potreby.