Jedálenské stoly a stoličky do modernej kuchyne

edálenské stoly a stoličky do modernej kuchyne

Myslíte si, že do modernej kuchyne sa najlepšie hodí trendy barový pult v sprievode dvoch dizajnových stoličiek? Áno, toto riešenie skutočne kuchyniam pristane. Má však malý háčik. Nikdy Vám nezabezpečí tak vysoký komfort stolovania ako jedálenský set skompletizovaný zo stola a stoličiek.

Preverené riešenie v podobe jedálenských stolov a stoličiek sa znovu vracia späť do moderných kuchýň. Jedálenský stôl zostáva dominantou jedálne, ktorý spoločne s komfortnými jedálenskými stoličkami vytvára hrejivé srdce celého domova.

U nás si môžete vybrať z mnohých modelov jedálenských stolov, stoličiek, ale aj hotové jedálenské sety. Základom pre hranaté, oválne, či okrúhle stoly je pevná konštrukcia z prírodného dreva alebo kovu.  Náš tip: praktické rozkladacie stoly.

Vyberte si, čo vaša kuchyňa žiada

Tiež správna jedálenská stolička by mala niečo vydržať.  Vďaka možnosti voľby laku aj vzoru čalúnenia z pestrej ponuky farieb si môžete vybrať stoličky, ktoré svojím vzhľadom elegantne bez problémov zapadnú do vašej kuchyne či jedálne. Okrem klasických čalúnených či celodrevených stoličiek tu nájdete tiež taburetky, alebo stoličky s opierkou na ruky, ale aj stoličky vhodné k barovému pultu.