Filter

PREVEDENIE

Plastové stoličky

Plastové stoličky patria medzi tie najobľúbenejšie. Dajú sa bez problémov využívať aj vo vonkajších priestoroch, pretože dokážu odolávať všetkým rozmarom počasia.

Moderné plastové stoličky v rôznych dizajnových a farebných prevedeniach vhodné do interiéru aj exteriéru.

Ak hľadáte štýlový a cenovo dostupný spôsob, ako pridať ďalšie sedenie do vášho domova, zvážte moderné plastové stoličky. Nájdete ich v rôznych dizajnových a farebných prevedeniach, ktoré sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Navyše sa o ne relatívne ľahko stará, takže sa nebudete musieť báť, že časom vyblednú alebo sa znehodnotia.

Najčastejšie sú teda využívané na terasách, záhradkách či vo vonkajších priestoroch reštaurácií. Väčšinou sú stohovateľné, čo uľahčí ich skladovanie. Plast je navyše ľahký, dobre sa teda prenáša a nie je nijako ťažké stoličky upratať či premiestniť na slnečnú časť terasy. Nespornou prednosťou plastových stoličiek je ich rozmanitosť. Z plastu sa dá vyrobiť akýkoľvek tvar, farba či dizajn. Môžete tak vyberať z rôznych tvarov stoličiek, od bežných až po tie dizajnové a nepreberného množstva farieb a ich kombinácií.

Plastové stoličky nájdu svoje uplatnenie ako v interiéri tak aj exteriéri. Výborne sa hodia v moderných aj klasických interiéroch, sú často doporučované pre reštaurácie, cukrárne, kaviarne a podobne. 

Nové trendy dávajú zelenú plastu, ktorý okrem dobrej tvarovateľnosti vyniká tiež farebnosťou. Plastové stoličky sa však skôr než do klasických jedální hodia k modernej minimalistickej kuchyni a často bývajú kombinované so sklenenými stolmi a stolíkmi, ktoré sú veľmi efektné.

Plastové stoličky bývajú jemné, často stohovateľné, sú preto ideálne pre jedálne obmedzené priestorom. Do interiéru dokážu vniesť hravosť i eleganciu, môžu na seba pútať pozornosť, alebo naopak byť takmer neviditeľné. Široká farebná škála a tvarová rozmanitosť plastových stoličiek Vás bude baviť.

Vďaka svojej univerzálnosti a jednoduchej údržbe sa plastové stoličky výborne hodia do moderných kuchýň a sú tiež vhodným vybavením pre gastroprevádzky, jedálne alebo reštaurácie.

Plastové stoličky sú "in"

Jedálenské stoličky by mali ladiť so stolom aj celým interiérom, hlavným kritériom pri ich výbere však zostáva pohodlie. Ponuka jedálenských stoličiek je dnes tak široká, že obe požiadavky hravo zvládnete. Či už sa rozhodnete pre stoličky čalúnené, drevené alebo plastové stoličky, majte na pamäti, že pocit pohodlia vám zaručí ergonomicky tvarované operadlo a zaoblená hrana sedadla, ktorá Vás nebude tlačiť pod kolenami.

Plastové detské stoličky 

V tejto sekcií nájdete aj plastové detské stoličky moderného dizajnu, vo viacerých farebných prevedeniach.

Plastové stoličky aj do exteriéru

Plastové stoličky pre použitie na terasách aj v interiéroch sú vďaka bezproblémovej údržbe a širokej šklále farieb veľmi populárne. Dnešné moderné plastové stoličky majú kostru z hliníka alebo z iných pevných materiálov a kvalita plastov je neporovnateľne vyššia.

Plastové stoličky farebné

Farebné plastové stoličky  sú vhodným dizajnovým doplnkom každej miestnosti v domácnosti aj moderných baroch a reštauráciách. Plastové stoličky sú stále vyhľadávanejším sortimentom súkromných aj firemných zákazníkov.

Plastové stoličky pre kaviarne a gastro prevádzky

Hľadáte vhodný nábytok pre vašu kaviareň či inú gastronomickú prevádzku? Náše plastové stoličky využijete aj ako záhradný nábytok pre reštaurácie a kaviarne na terasu. Plastové stoličky odolajú nepriaznivému počasiu a sú netoxické. Vďaka svojej praktickosti možno tento nábytok použiť aj na domáce použitie.