Ako vyberať stoličky do kuchyne

Stoličky spolu so stolom neodmysliteľne patria k základnému vybaveniu každej domácnosti. Moderné stoličky do kuchyne nemusia byť výlučne z dreva, rovnako ako každému nemusí ťažký masív vyhovovať - cenou, vzhľadom či ergonómiou.

Design versus pohodlie stoličiek


Dizajnová stránka stoličiek je tiež veľmi dôležitá . Ak novo zariaďujete dom či byt, väčšinou dbáte na to, aby jednotlivé komponenty k sebe pekne ladili. Pri jedálenských stoličkách však dávno neplatí, že musia byť všetky rovnaké, alebo dokonca, že spolu s jedálenským stolom musí patriť do jednej sady.

Ako vyberať stoličky do kuchyne

Ponuka je široká, dnes si už vyberie naozaj každý. Popri tradičných, desiatkami rokov preverených tvarov a materiálov sa objavujú tiež tie úplne nové.

Tak ako u všetkého nezabúdajte, že stoličky do kuchyne vyberáte predovšetkým pre seba. Berte do úvahy veľkosť vašej kuchyne, počet členov domácnosti, ich vek, výšku. Vyberajte aj s ohľadom na to, koľko času na jedálnych stoličkách skutočne strávite a vzhľadom na to si nastavte nároky na ergonómiu a pohodlie sedenia.

Pred výberom jedálenských stoličiek si vytvorte predstavu v našich inšpiráciách. Všetky jedálenské stoličky nájdete v našej predajni v Topoľčanoch. Poradíme vám, ktoré stoličky do kuchyne sú pre vás najvhodnejšie.