Plastové stoličky pre reštaurácie a kaviarne

Plastové stoličky pre použitie na terasách aj v interiéroch sú vďaka bezproblémovej údržbe a mnohých farebných prevedeniach veľmi populárne.

Ponuka tvarov plastových stoličiek sa rýchlo rozširuje od jednoduchých stoličiek až k dizajnovým kusom pre moderné priestory hotelov a reštaurácií.

Plastové stoličky pre reštaurácie a kaviarne

Plastové stoličky už dávno nie sú len také, aké poznáte zo záhradiek lacných reštaurácií, väčšinou v bielej farbe a väčšinou z veľmi mäkkého plastu. Dnešné moderné plastové stoličky majú kostru z hliníka alebo z iných pevných materiálov a kvalita plastov je neporovnateľne vyššia. Moderný dizajn a pekné tvary, ktoré majú moderné plastové stoličky, často predbehnú aj stoličky z iných materiálov.

Plastové stoličky vyrobené z kvalitného transparentného (priehľadného) polykarbonátu sú pevné a odolné voči poškriabaniu. Zanechajú dojem, sú doslova famózne svojou eleganciou aj funkčnosťou. Vďaka svojej priehľadnosti pôsobí odľahčeným a luxusným dojmom. Navyše ich môžete ju umiestniť kamkoľvek do interiéru aj exteriéru.

Modely a informácie o plastových stoličkách z našej predajne nábytku Stoličky Stoly: