Konferenčný stolík: povinná výbava každej obývačky

Konferenčný stolík je neoddeliteľnou súčasťou našej domácnosti, vo väčšine prípadov sú takým stredobodom obývacej izby, okolo ktorého sa väčšinou večer schádza celá rodina po náročnom pracovnom dni. Povinná výbava každej obývačky je vyrábaná z najrôznejších materiálov a v mnohých dekoroch a farbách. Vyberte si konferenčný stolík tak, aby vám dokonale ladil so zvyškom domácnosti a stal sa tak nielen praktickým spoločníkom pre večery pri televízore, ale aj elegantným doplnkom.

Konferenčný stolík musí do interiéru hlavne zapadnúť, ako vzhľadom, tak aj svojimi rozmermi. Najprv si teda dobre rozmyslite, kam ho umiestniť a potom koľko miesta na neho máte. Nechcete, aby Vám prekážal, ale aby Vám slúžil!

K dokonalosti prispieva aj polica pod hornou doskou, ktorá slúži ako "úložisko" pre časopisy, noviny či ovládače, aby neprekážali na hornej doske stolíka. Už žiadny neporiadok.

Ďalším kritériom výberu je použitý materiál a farba. Rozhodnúť sa môžete medzi stolíkmi sklenenými, drevenými, s kovom či kombináciou materiálov. Pamätajte, že stolík musíte zladiť aj s ďalším vybavením miestnosti.

Naše konferenčné stolíky dodávame v rôznych materiálových prevedeniach - z lamino dosiek a stolíky z masívu.

konferenčný stolík do obývačky