Kuchynské stoličky do malého bytu

Každý si môže urobiť z malého bytu krásny a pohodlný domov. Všetko je len o tom, si to poriadne naplánovať, ako v malom byte rozmiestnite svoje veci. Je potrebné každý kúsok priestoru využiť na maximum. Potom tiež do pár metrov štvorcových dostanete všetko, čo potrebujete.

Jedálenský stôl by nemal chýbať ani v malých bytoch

Jedálenské stoly predstavujú kus nábytku, ktorý nie je veľmi skladný. Ale samozrejme aj toto má svoje riešenia. Stôl je možné priraziť priamo ku stene, a tým ušetríte priestor alebo ešte lepšie, kúpte si jedálenský stôl rozkladací. Stôl majte rozložený len na počet osôb žijúcich v byte či dome. V prípade návštevy taký jedálenský stôl môžete kedykoľvek rozložiť na požadovaný počet osôb. Čo sa materiálu týka, môže byť čokoľvek. Drevo, plast či kov, kreativite sa medze nekladú.

Kde je jedálenský stôl, musia byť aj kuchynské stoličky

V malých bytoch sa vyhnite kuchynským stoličkám, ktoré majú opierky na ruky. Mohlo by sa vám potom stať, že nezasuniete kuchynské stoličky pod jedálenský stôl a zbytočne prídete o toľko potrebné miesto. Dobrou voľbou bývajú stoličky čalúnené, ktoré sú príjemné na sedenie. Zvoliť môžete tiež nečalúnené, tu je výhoda hlavne v údržbe, pretože stoličku utrite handričkou - a je to. V dnešnej dobe je moderné nemať stôl a stoličky rovnakej farby, tak sa nebojte kombinovať.

Malý byt naozaj vyžaduje systém. Zbavte sa tiež všetkých prebytočných vecí, ktoré nepoužívate, ale hovoríte si, že sa jedného dňa možno budú hodiť. Nakoniec sa hodiť nikdy nebudú, len vám uberajú toľko potrebný úložný priestor.

Nechajte sa očariť našimi kuchynskými stoličkami. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať 
alebo navštívte našu predajňu nábytku v Topoľčanoch.