Filter

Jedálenské zostavy nábytku

Pre správny výber stola a stoličiek do konkrétneho priestoru kuchyne či jedálne je dôležitých viacero faktorov. 
Je to : veľkosť priestoru, dizajn, využitie, no a určite aj vhodnosť pre domácnosť. Iné stoličky sú vhodné k malým deťom a iné zase k starším členom domácnosti. Radi Vám odborne poradíme u nás v našej veľkej predajni v Topoľčanoch , alebo u našich predajcov po celom Slovensku.

Neviete si rady s ideálnou kombináciou jedálenského stola a stoličiek? U nás si ľahko vyberiete. Vďaka našej veľkej ponuke si kuchynské stoly a stoličky vyberie naozaj každý. Jedálenské sety sú skvelým a rýchlym spôsobom, ako si vytvoriť dokonale zladený jedálenský kút či kuchyňu.

V naši predajni v Topoľčanoch máme pre všetkých našich zákazníkov pripravené jedálenské sety, ktoré ponúkajú široký sortiment nábytku do domácnosti. Jedálenské stoly sú vyrobené z kvalitného dreva a sú prvotriedne remeselne spracované, rovnako tak nájdete u nás prvotriedne kovové jedálenské sety. Ponúkame stoly v rôznych rozmeroch aj štýloch, stoličky s kvalitným poťahom potom vhodne dopĺňajú celú zostavu. U nás si svoj stôl a stoličky vyberie naozaj každý - milovník nadčasovej elegancie aj moderných štýlov.

V našej predajni nájdete jedálenské stoly a jedálenské stoličky v rôznych kombináciách a rôznom prevedení. Vyberajte jedálenské sety pre celú vašu rodinu.

Jedálenské sety a zostavy dávajú kuchyniam štýl

Jedálenské sety sme pre lepšiu orientáciu rozdelili do dvoch skupín. V kategórii Jedálenské sety z masívu nájdete kuchynské zostavy vyrobené z dreva. Ten kto má rád kombináciu kovu a skla, ten určite nevynechá kategóriu jedálenských setov zo skla a kovu.

Hliníkové stoly a stoličky pre moderné kuchyne


Hliníkové stoly sú v dizajne modernej kuchyne veľmi obľúbené. Bez problémov je u nich možné kombinovať rôzne typy profilov a doplniť ich stolovou doskou zo skla či dreva.

Moderné a elegantné jedálenské sety

Každý dom má jedinečnú osobnosť a spôsob, ako poskytnúť blažený zážitok. Človek nemôže dobre myslieť, dobre pracovať a dobre spať, ak sa dobre nenajedol. Takže pri nákupe tohto dôležitého radu nábytku je dôležité dávať pozor na  jedálenské sety.

Či už ide o stretnutie priateľov, romantický večer alebo nedeľný rodinný obed, nábytok do jedálne je vždy váženým partnerom. Ideálne kusy jedálenských setov poskytujú nielen pohodlie pri sedení a vychutnávaní jedál, ale tiež udávajú tón rozhovorom a zábave pri jedle. Správna jedálenská zostava nábytku vždy umocní puto k luxusným jedlám a bude pôsobiť ako stredobod vášho jedálenského priestoru. Preto si starostlivo vyberajte nábytok do kuchyne či jedálne - jedálenské zostavy pozostávajúce z jedálenského stola stoličiek, ktorý je vizuálne príťažlivý a využívaný do maxima.

Jedálenské stoly a stoličky

Vyzdvihnite jedálenský stol a stoličky na niečo viac ako len priestor k stolovaniu. Dobré a premyslene zariadená jedáleň sa môže stať priestorom, kam radi prídu vaši hostia, a kde budete vy sami tráviť veľa času. Väčšinou si považujeme jedálenský stôl a stoličky za tak trochu nudné kusy nábytku. U nás ale nájdete dizajnové stoly a stoličky do jedálne, vďaka ktorým vykúzlite zázračný priestor pre stretávanie.

Zostavy nábytku do jedálne

Jedálenské sety podľa najnovších trendov oživia a zútulnia jedálenský priestor vo vašom byte. Jedálenský stôl a stoličky sú dizajnovým bytovým doplnkom.

Na výber je množstvo rôznych typov jedálenských setov podľa toho, čo hľadáte. Existujú klasické jedálenské sety s krásnymi drevenými stolmi a stoličkami, ako aj moderné súpravy s elegantným dizajnom a modernejšími materiálmi. Existujú aj jedálenské sety, ktoré obsahujú stôl aj stoličky, takže ich môžete použiť buď v interiéri alebo exteriéri. Môžete nájsť zostavy, ktoré sa dodávajú v rôznych farbách a štýloch, takže budete môcť nájsť niečo, čo doplní váš priestor.

Zostavy nábytku do jedálne

Jedálenské sety alebo jedálenské zostavy si môžete spestriť vhodným výberom nábytku. Nakombinovať si môžete jedálenské stoličky a jedálenské stoly v rovnakom dizajne a farbách.

Jedálenské sety sú rýchlym spôsobom ako vytvoriť jedálenský kút, ktorý bude vyzerať výborne zladený. 

Stoly a stoličky (jedálenské zostavy) by mali dohromady vytvárať kompaktný celok, ktoré akúkoľvek hostinu i každodenné jedlo premenia v príjemný nevšedný zážitok.

Jedálenské sety pre veľké aj malé kuchyne

Keď hovoríme o nábytku do jedálne ide predovšetkým o zostavu stoličiek a jedálenského stola. U nás nájdete veľké množstvo jedálenských setov, ktoré sa veľkou kvalitou a moderným dizajnom budú hodiť presne do vašej jedálne, alebo kuchyne. Vyberajte zo širokej ponuky jedálenských zostáv, ktoré sa skladajú rôzne veľkých jedálenských stolov a rôzneho množstva stoličiek do jedálne. Naše jedálenské sety sa tak hodia ako do veľkých jedální, tak aj do malých priestorov kde je potreba skôr jedálenských kútov.

Klasický jedálenský set pre 4 osoby je vhodný pre umiestnenie do voľného priestoru, pretože väčšinou obsahuje stôl a 4 stoličky. Pre väčšie domácnosti ponúkame aj jedálenské sety pre 6 a viac osôb s rozkladacím stolom

Jedálenské sety, sú zostavy kuchynského nábytku. Stoly aj stoličky dodávame po celom území SR do reštaurácií, hotelov, úradov a domácností.

Jedálenský set si môžete vybrať už zo zostavených kombinácií stolov a stoličiek, alebo si podľa vlastných požiadaviek a vkusu zostaviť vlastný jedálenský set z rôznych modelov stolov a stoličiek. Tiež si môžete pri jedálenskom sete zvoliť ľubovoľné farebné prevedenie podľa ponuky vzorkovníka.