Ako vybrať rozkladací jedálenský stôl

Rozkladací jedálenský stôl je bezpochyby mimoriadnej praktickým kusom nábytku. Po väčšinu času v jedálni či kuchyni zbytočne nezaberá miesto a slúži ako bežný jedálenský stôl.

Rozkladací jedálenský stôl

Na aký účel potrebujete stôl

Rodinný dom s viacerými členmi nevystačí s malým skleneným stolom na jednej nohe. Preto je dobré sa v prvom rade zamyslieť nad účelom, na ktorý budete jedálenský stôl potrebovať.

V dnešnej dobe sa dajú kúpiť jedálenské stoly snáď všetkých veľkostí i tvarov. A preto sa nebojte vybrať, taký, ktorý potrebujete. Štandardné rozmery jedálenského stola v slovenských rodinách je obdĺžnik, ale nájdu sa štvorce, kruhy či ovály. Stačí zvážiť, ktorý z tvarov a veľkostí sa hodí práve do vášho domova. Ak chcete pri jedálenskom stole pohostiť väčší počet ľudí, rozumnou variantov pre vás bude práve jedálenský stôl rozkladací.

Praktickosť jedálenského stolu oceníte aj, keď sa ohlási početnejšia návšteva. Vo chvíľke dokáže poskytnúť dostatok priestoru pre príjemné a pohodlné stolovanie väčšej skupiny osôb. Vyberte si rozkladací jedálenský stôl z kvalitných materiálov, u ktorého bude radosť posedieť!

Kvalitné rozkladacie jedálenské stoly sú v vyrábané z efektných a odolných materiálov.

Ponúkame rozkladacie stoly len z kvalitnej plnej MDF dosky s laminovaným povrchom v dekoroch dreva alebo bielom lesku.

Rozkladacie stoly v rôznych prevedeniach z našej predajne nábytku Stoličky Stoly: