Tipy na jedálenské zostavy

jedálenské zostavy

Samozrejme, že masívne jedálenské zostavy sú nielen krásne, ale predovšetkým sú určené na príjemné posedenie. Akú teda jedálenskú zostavu vybrať?

Najdôležitejším kritériom je určite veľkosť jedálenského stola. Málokto si dokáže predstaviť nový jedálenský stôl v prázdnom priestore - to je ťažké aj pre skúsených oko interiérového dizajnéra. Máme pre vás radu - použite maliarsku lepiacu pásku, ktorú si nalepte na podlahu v mieste, kde predpokladáte, že bude váš stôl stáť. Pre ešte lepšiu predstavivosť môžete vzniknutý priestor vyplniť novinami alebo zloženou dekou po obvodoch pásky. Neuveriteľne sa vám zjednoduší a spresní pohľad na vyplnený priestor, ktorý by mohol nový masívny jedálenský stôl v skutočnosti zaberať.

Ďalšou dôležitou informáciou, s ktorou by sme mali pracovať, je koľko ľudí bude stôl pravidelne používať a na čo ďalšie bude stôl slúžiť. Budeme chcieť dekoráciu na stole? Bude stôl zároveň pracovným miestom?  Základná rada znie - na osobu počítajte 60 cm. Čím viac tým lepšie.

Hľadáte tipy na jedálenské zostavy pre vašu domácnosti? V ponuke predajne nábytku Stoličky Stoly nechýbajú rôzne jedálenské zostavy, vďaka ktorým nájdete skvelú inšpiráciu ako uchynský stôl a stoličky môžu vyzerať v interiéri.