Drevené stoličky k jedálenskému stolu

Kto si výber jedálenských stoličiek prekonal, zistil ako neľahká je to úloha. Vybrať z toľkých možností materiálov, veľkostí, farieb a typov. Ako sa v tom zorientovať? Výber bude iný, pokiaľ jedálenské stoličky používame iba pri nedeľnom obede alebo na stoličke denne strávime dve tri hodiny.

Biela jedálenská stolička

Biele jedálenské stoličky predstavujú klasiku, ktorá podčiarkne štýl vašej jedálne a kuchyne. Máme pre vás najväčší výber bielych stoličiek do kuchyne v ľubovoľných prevedeniach.

Pohodlie je iste veľmi dôležité. Ale nesmieme zabúdať ani na ďalšie veci: veľkosť, materiál, farba, tvar, skrátka to, ako stoličky zapadnú do jedálne alebo celého interiéru.

Čalúnené stoličky poskytujú najväčšie pohodlie a farebnú rozmanitosť. Ak majú jedálenské stoličky nejaký spoločný prvok - materiál, farbu, nejaký detail, vyzerá to skvele. Moderné je tiež kombinovanie. A nielen značiek a dizajnérov, ale aj farieb a materiálov.

Aké materiály sú nenáročné na údržbu a aké naopak vyžadujú veľkú starostlivosť?

Najľahšie sa udržujú kovové a plastové povrchy stoličiek, ktoré sa dajú umývať a sú väčšinou dosť odolné. Naopak najzložitejšie je to s látkami, aj keď na trhu už existujú látky odpudzujúce nečistoty, vodeodolné látky a podobne. Vždy je potrebné zvážiť, aká záťaž stoličku čaká a vyhodnotiť najlepšie materiálové prevedenie.

Pred výberom jedálenských drevených stoličiek si vytvorte predstavu v našich inšpiráciách. Všetky jedálenské stoličky či už drevené, biele, či farebné nájdete v našej predajni v Topoľčanoch. Poradíme vám, ktoré stoličky do kuchyne sú pre vás najvhodnejšie.