Filter

PREVEDENIE

LÁTKY

Skladacie stoličky drevené

Drevené skladacie stoličky vhodné do interiéru kuchyne, ale aj exteriéru na balkón či do záhrady. Praktické skladacie stoličky sú vhodné hlavne na doplnkové sedenie. Manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá, dajú sa ľahko zložiť a ušetria veľa miesta. 

Skladacie stoličky oceníte všade kde je potreba šetriť miestom alebo ako stoličky na príležitostné použitie. Skladacie stoličky majú jednoduchý dizajn v drevenom alebo plastovom prevedení a hodia sa do interiéru aj exteriéru.

Ak hľadáte skladacie stoličky, ktoré sú vhodné do kuchyne aj na terasu, budete chcieť vyskúšať tieto drevené skladacie stoličky. Sú vyrobené z vysokokvalitného dreva a sú navrhnuté tak, aby boli ľahké a prenosné, vďaka čomu sú ideálne na použitie v interiéri alebo exteriéri vášho domova. Navyše, ich štýlový dizajn z nich urobí hit aj u tých najnáročnejších dekoratérov.

Dizajnové vonkajšie skladacie stoličky

Skladacie stoličky sú vhodné na záhradu aj terasu. Ponúkame rôzne farebné a materiálové prevedenia. Výhodou skladacích stoličiek je skladnosť a jednoduchá manipulácia.

Skladacie stoličky vhodné aj ako záhradné sedenie

Nemáte si na záhrade pod pergolou, altánkom či na terase na čo sadnúť? Máme pre vás moderné a kvalitné skladacie stoličky vhodné aj ako záhadné stoličky aj s klasickou konštrukciou z dreva alebo plastu. 

Skladacie stoličky na balkón a terasu

Tieto skladacie stoličky na balkón alebo na terasu poskytujú vďaka tvarovanej sedacej ploche a operadlu maximálny komfort. Vďaka tomu, že má skladacia stolička minimálne priestorové požiadavky, skvele sa hodí aj na menšie terasy.