Plastové záhradné sedenie

Plastové záhradné a terasové stoličky sú ideálnou voľbou na terasy kaviarní, reštaurácií aj domácností. Sú ľahké a ľahko sa pohybujú, vďaka čomu sú ideálne pre zákazníkov. Stoličky sú tiež odolné voči dažďu a snehu, vďaka čomu sú vhodné na vonkajšie použitie za každého počasia.

Plastové záhradné sedenie

Ľahko sa čistia a vydržia mnoho rokov. Stoličky na terasu sa dodávajú v rôznych farbách a dizajnoch, aby sa hodili do akéhokoľvek prostredia. Plastové záhradné sedenie má tiež ľahký dizajn, ktorý uľahčuje ich premiestňovanie.

Naše plastové terasové stoličky sú toho príkladom. Sú to veľmi pohodlné a ľahké stohovateľné stoličky. Sú ideálne na terasy reštaurácií a kaviarní, pretože zaberajú málo miesta a ľahko sa čistia.

Plastové stoličky sú vhodné na terasy kaviarní, reštaurácií a domácností a tiež sa veľmi ľahko presúvajú. Nehrdzavejú ani nekorodujú, takže si môžete byť istí, že vydržia dlhé roky.  Prichádzajú v rôznych farbách a štýloch, takže si môžete nájsť ten ideálny pre váš domov alebo podnik.

Záhradné sedenie z umelého ratanu je veľmi odolné voči poveternostným vplyvom a šetrné k životnému prostrediu. Polyetylén s vysokou hustotou (HDPE) neuvoľňuje žiadne chemikálie, je vysoko odolný proti prepichnutiu a môže byť vystavený UV žiareniu po celé desaťročia bez toho, aby došlo k akejkoľvek degradácii. Záhradné sedenie z umelého ratanu do každého počasia je tiež pevné, ľahké, odolné voči vyblednutiu a ľahko sa čistí.