Barové stoly do kuchyne

Nie v každej kuchyni si môžeme dovoliť barový pult. Pre moderné kuchyne, v ktorých sa snažíme šetriť priestorom, sa ponúka riešenie v podobe barového stola. Barové stoly bežne stretávame v interiéroch barov, ale barový stôl určite patrí aj do moderných kuchýň.

V ponuke nájdete aj dizajnové rady barových stolov a stoličiek, ktoré vám zaručia elegantný dizajn vášho barového posedenia. Nie je však nutné sa tým viazať. Ak máte dobrý vkus, ľahko dokážete vybrať k barovému stolu aj ladiace sa barové stoličky. Ak si so svojím výberom nie ste istí, nebojte sa obrátiť na odborníkov.

Kuchynský stôl do malej kuchyne

Pokiaľ máte v kuchyni málo miesta, určite zabudnite na okrúhly stôl. Aj keď to na prvý pohľad nevyzerá je na priestor veľmi náročný. Preto ho nahraďte radšej klasickým štvorcovým alebo obdĺžnikovým stolom. Je praktické mať jedálenský stôl prisunutý k stene. Pre rodinné obedy alebo večere ho ľahko pol metra posuniete a získate tak dve tri miesta naviac.

Skúste atypické skladacie stoly, ktoré neprekážajú

Mnohí ich poznajú a stále používajú - skladacie stoly, ktoré cez deň zasunieme k stene, alebo uložíme do skrine aby neprekážali. 

Barový stôl do kuchyne