Kuchynské stoličky v moderných prevedeniach

Uvedomte si, že kvalitné kuchynské stoličky do kuchyne vydržia aj desiatky rokov, preto obstaranie považujte za dlhodobú investíciu. Moderné a kvalitné sú kuchynské stoličky z masívu. Kvalitné drevené stoličky sú vybavené nožnými spojmi, ktoré zvyšujú stabilitu a zabraňujú vykývaniu.

Kuchynské stoličky v moderných prevedeniach

Výber moderných stoličiek z plastu a kovu môže byť ťažší. Dôležitá je vždy stabilita stoličky a kvalita spojov. Preto skontrolujte, či sa kuchynská stolička neprevracia, neprehýba alebo pri zaťažení nevydáva zvuky. 

Barové stoličky - možnosť pre menšie kuchyne

Máte v kuchyni barový pult? Využite k nemu barové stoličky.  Bola by škoda používať ho len ako odkladaciu plochu. Nákupom stabilných a moderných barových stoličiek skrášlite priestor a umožníte vzájomný kontakt medzi osobami v kuchyni a obývačke. Barové stoličky môžete ľahko premiestňovať a využiť ich napríklad v obývacej izbe. Moderné barové stoličky sa vyrábajú z kovu aj dreva. Je už len na vás, či dáte prednosť otočným stoličkám alebo pevne stojacim. Vždy ale myslite na pohodlie, ktoré je pre kuchynské stoličky rovnako dôležité ako dizajnové prevedenie.

Inšpirujte sa našimi kuchynskými stoličkami. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať 
alebo navštívte našu predajňu nábytku v Topoľčanoch.