Kuchynský stol pre malé priestory

Na čo je potrebné sa zamerať, keď hľadáte kuchynský stôl pre rovnako malý priestor.

Kuchynský stol pre malé priestory

Ak potreba stola prevažuje nad rozlohou, ktorú máte, malý jedálenský stôl do kuchyne to dokáže. Vybrali sme pre vás kuchynské stoly, ktoré považujeme za ideálne pre malé priestory – či už ide o prvý byt, útulný raňajkový kútik alebo bývanie s malou kuchyňou.

Klasický domáci okrúhly jedálenský stôl

Jednoduchý stôl v malom priestore s lichotivým okrúhlym tvarom je skvelým spôsobom, ako začať. Neváhajte a nechajte svoju kreativitu vyniknúť cez stoličky, ktoré sa rozhodnete spárovať s vaším výberom kuchynského stola. Odporúčame multifunkčné sedenie, ktoré je skladacie alebo ho možno jednoducho zasunúť pod kuchynský stôl. Ak máte záujem ukázať trochu osobnosti, zvážte výraznú stoličku , ktorá môže slúžiť ako kancelárska stolička, jedálenská stolička a ďalšie sedenie na zábavu.

Drevený stôl s kovovými nohami

Obľúbený drevený stôk s kovovými nohami je tiež vhodný do malej kuchyne. Hoci nie je úplne malý, vďaka svojej úzkej dĺžke je veľmi univerzálny. Môže to byť dokonalý pracovný priestor typu všetko v jednom, jedálenský stôl a rozkladací stôl.

Drevený stôl s masívnymi nohami a laminovanou doskou je vhodný do kuchyne ale aj reštaurácií či kaviarne. Je dokonalým stolíkom do malého priestoru.