Lavicové sedenie do kuchyne

Keď sa kuchyňa stáva tak multifunkčným priestorom, lavicové sedenie môže poskytnúť upokojujúci kútik na čítanie alebo vytvoriť viac miest na sedenie. Najlepšie využitie priestoru s menej voľne stojacimi stoličkami.

Lavicové sedenie do kuchyne

Sú všade v reštauráciách, kaviarňach a časopisoch o bytovom dizajne. Jedálenské lavice sú štýlové a pohodlné. Tak prečo ich nemať aj vo svojom dome? Jedálenské či kuchynské lavice v skutočnosti ponúkajú niekoľko výhod, čo sa týka vzhľadu aj užitočnosti.

Lavicové sedenie je dokonalým doplnkom do domácnosti

Lavice do kuchyne nájdete v rôznych štýloch pre klasické tradičné domácnosti až po súčasné minimalistické priestory.

Šetria priestor

Keďže lavice sú zvyčajne umiestnené pri stene, jedálenský stôl môžete umiestniť do rohu miestnosti, namiesto toho, aby zaberal celý priestor v strede. To vám umožní rozšíriť susednú miestnosť, ktorá je často obývacou izbou  alebo jednoducho zväčšiť priestor. Obyvateľom a hosťom to tiež uľahčí pohyb po stole.

Môžu oživiť vašu kuchyňu

Či už ide o povrch, ktorý si vyberiete, alebo o vankúše, ktoré pridáte neskôr, lavica môže byť neoddeliteľnou súčasťou vášho interiéru. Existuje nekonečné množstvo vzorov a farebných možností. Lavica sa môže skutočne stať stredobodom miestnosti, ak si ju kúpite v kontrastnej štruktúre a odtieni.

Sú pohodlnejšie

Niet pochýb o tom: jedálenská lavica je oveľa príjemnejšia, pohodlnejšia a luxusnejšia ako vzpriamená stolička. Najmä štýl so zamatovým operadlom!

Pozrite sa na lavicové sedenie do kuchyne a zistite, ako ich môžeme začleniť do priestorov vášho domova.