Filter

PREVEDENIE

LÁTKY

Kreslá

Ponúkame vám jedálenské kresielka aj na stolovanie k jedálenským stolom, ale aj kreslá do hotelových izieb, komerčných priestorov . Čalúnenie kresla si viete nakombinovať podľa vašich požiadaviek a zosúladiť s drevom v potrebnom farebnom dekore. V ponuke máme rôzne dekory dreva a čalúnenie v oderuvzdorných  a vodeodolných  látkach vysokej kvality.

Široký výber kresiel pre Vaše pohodlie. Prepracované dizajnové kreslá, ktoré disponujú vysokou pohodlnosťou vo viacerých prevedeniach ako; jedálenské kreslá, kreslá do reštaurácie, drevené kreslá, kovové kreslá a plastové kreslá.

Potrebuje po náročnom dni zrelaxovať a nemáte sa kam posadiť? Chcete si v pokoji prečítať knihu alebo v pohodlí pozerať televíziu? Máme pre vás elegantné riešenie a tým sú kreslá do obývačky. Ide o jednomiestne čalúnené kreslá s operadlom a lakťovými opierkami, ktoré zabezpečujú podporu ramenám. Všetky kreslá sa vyznačujú moderným dizajnom, pevnou konštrukciou a komfortom pri sedení. Vďaka kvalitnému spracovaniu a odolným poťahovým látkam majú kreslá do obývacej izby z našej ponuky dlhú životnosť.

Ak hľadáte kvalitné jedálenské drevené kreslá alebo kreslá pre vašu reštauráciu či hotel, neváhajte sa obrátiť na nás. Naša kolekcia je navrhnutá s vášňou pre nábytok a štýl, a sme pripravení vám pomôcť vybrať to správne pre vás.

V dnešnej dobe sa kreslá do obývačky stali bežnou súčasťou takmer všetkých domácností. Očakávame od nich maximálne pohodlie, štýlový dizajn, príjemne spracované čalúnenie a tiež dlhú životnosť.