Najlepšie kancelárske stoličky k PC

Sedieť hodiny za stolom? Vychutnajte si zdravé sedenie a pracujte štýlovo s týmito pohodlnými stoličkami k PC.

Najlepšie kancelárske stoličky k PC

Najlepšie pre väčšinu ľudí - Ergonomické kreslo

Dobrá stolička k PC často znamená tú, ktorá prichádza s rôznymi úpravami. Kancelárske ergonomické kreslo vyhovuje tomuto návrhu. Lakťovú opierku môžete tlačiť dozadu a dopredu, hore a dole; sedadlo sa dá vysunúť alebo úplne zasunúť; naklonenie môžete uzamknúť. Nechýba dokonca ani nastaviteľná bedrová opierka a pritom vyzerá veľmi elegantne.

Kancelárske stoličky s poťahom zo sieťoviny  pre skvelé prúdenie vzduchu

Sieťované sedadlo a operadlo umožňuje vynikajúce prúdenie vzduchu. Tiež máte pocit, že sedíte na hojdacej sieti. Kto by to nechcel?

Tipy na správne sedenie
Správna ergonómia

Nie je to len o tom, nájsť stoličku, ktorá sa vám páči. Tu je niekoľko zaujímavostí:

Príliš dlhé sedenie počas dňa nie je dobré pre vaše zdravie.

Uistite sa, že podrúčky stoličky k PC sú nastaviteľné. Vaše dlane by mali byť vyvýšené nad pracovným stolom a zápästia by ste mali mať rovné. Ak je spodná časť vašej dlane položená na stole alebo opierke zápästia, je tu šanca, že vyvíjate príliš veľký tlak na nervy, čo by mohlo viesť k problémom, ako je syndróm karpálneho tunela.

Keď sa pozeráte dopredu, vaše oči by mali byť zarovnané s hornou časťou monitora alebo notebooku. To môže znamenať, že nájdete stoličku k PC, ktorá sa dá nastaviť nahor a nadol, zdvihnúť notebook pomocou stojana alebo zvýšiť výšku monitora. To spôsobuje menší tlak na váš krk a chrbticu – nemali by ste naťahovať krk nahor alebo nadol.

V Stoličky stoly vám pomôžeme vybrať kancelárske stoličky, ktoré sú pohodlné a zodpovedajú vašim predstavám o modernom interiéri.

Tu je prehľad našich ergonomických kancelárskych stoličiek vhodných ako stoličky k PC do domácnosti alebo komerčného priestoru: