Vyberte si dizajnové stoličky, ktoré lákajú k posedeniu

Spríjemnite si spoločné chvíle kvalitným nábytkom. Jedálenské stoličky musia byť pohodlné a praktické zároveň. Jedálenský stôl by mal zabezpečovať komfort pri každodennom stolovaní, aj keď sa zíde širšia rodina. Nezabúdajte ale ani na ich dizajn.

Ako spoznať kvalitné stoličky?

Ako si správne vybrať jedálenské stoličky pre váš domov? Určite by mali ladiť so stolom aj celým interiérom.

Dôležité je ale predovšetkým pohodlie, ktoré vám zaručí ergonomicky tvarované operadlo a zaoblená hrana sedadla, ktorá netlačí v podkolení. Ak sa vám horšie vstáva, oceníte opierky.

Podľa materiálu si môžete vybrať jedálenské stoličky drevené, plastové, kovové alebo čalúnené. Jedálenské stoličky čalúnené kožou alebo koženkou pôsobia reprezentatívne, pre jedálne sú vhodné aj špeciálne tkaniny, ktoré sa dajú ľahko vyčistiť.

Plastové stoličky sú dizajnové a odolné

Do jedálne dokážu vniesť pestrosť, minimalistickú eleganciu a ľahkosť. S technologickým vývojom plastov vznikajú ľahké, a napriek tomu pevné a odolné konštrukcie.

Tieto dizajnové stoličky spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky na funkčnosť, kvalitu, vzhľad, pohodlnosť aj pocit luxusu. Hodia sa tiež k najrôznejším materiálom od prírodného dreva, až po kov.

Plastové stoličky do kaviarne