Aké barové stoličky vyberať

S kuchynskými ostrovčekmi, ktoré sú teraz štandardom vo väčšine moderných domácností, sú pohodlné barové stoličky nevyhnutnosťou. Predtým, ako sa vyberiete do obchodov, zvážte hlavné náležitosti  takéhoto barového pultu.

Aké barové stoličky vyberať
  • Prvá vec, ktorú si zapamätajte pri kúpe barových stoličiek, je zvoliť správnu výšku. Zatiaľ čo väčšina stolových dosiek je umiestnená približne 900 mm od podlahy, stále existuje veľa variácií, takže sa oplatí najskôr zmerať. Ak je to možné, ponechajte medzi jednotlivými stoličkami aspoň 600 mm.
  • Pri výbere stoličiek zvážte dekor a štýl vašej kuchyne, ale nezabudnite, že nie je nevyhnutné, aby vaše sedenie ladilo, najmä ak sú kuchyňa a jedáleň prepojené. Miešanie štýlov môže byť veľmi zábavné.
  • Ak sa radi zabávate a chcete niečo, na čom si na chvíľu posedíte, vyberte si barovú stoličku s pohodlným operadlom a čalúneným sedákom. Barové stoličky s chrbtovou opierkou sú tiež dobrý nápad, ak máte menšie deti. Ak je priestoru málo, barové stoličky bez operadla miestnosť nezaplnia a dajú sa ľahko zastrčiť.

V Stoličky stoly vám poradíme, ktoré barové stoličky zodpovedajú vašim predstavám o modernom či luxusnom projekte barového pultu.

Tu je prehľad našich moderných barových stoličiek vhodných do luxusných aj do dizajnových priestorov: