Drevené barové stoličky do kuchyne aj reštaurácie

Z dreva je možné vykúzliť veľa a to dokazujú aj drevené barové stoličky, ktoré sú už dlhú dobu štandardným prvkom v interiérovom dizajne.

Barové stoličky bývali skôr výsadou barov, kaviarní a reštaurácií, ale nachádzajú si cestu aj do domácností. Možno je to tým, že aj v nich sa stále častejšie objavujú barové pulty, alebo je to tak preto, že umožňujú príjemný odpočinok tak trochu s "nadhľadom". Kombinácia pultu, ktorý dopĺňajú barové stoličky do kuchyne, sa stali obľúbeným prvkom zariadenia interiéru pre svoje široké spektrum využitia. Evergreenom sú drevené barové stoličky s povrchovou úpravou zvýrazňujúcou prírodnú kresbu dreva.

Neobyčajné kombinácie

Barové stoličky sa vyrábajú z rôznych materiálov a kombinácií. Vyberiete podľa potreby kov, plast, drevo či kombináciu niekoľkých druhov materiálov, môžete zvoliť aj vhodnú farebnú variantu. Farby oživia váš interiér a taktiež aj zaujímavý dizajn. Medzi barovými stoličkami nájdete druhy potiahnuté kožou alebo sú čalúnené látkou. Môžu mať opierku chrbta alebo byť úplne bez nej, s podnožkou.

Drevené barové stoličky do kuchyne a reštaurácie

Táto barová stolička je vhodná ako do domácnosti ku kuchynskému pultu, tak do modernej kaviarne či reštaurácie.

Vyberáme novinky z našej predajne: