Dizajnové stoličky pre originálne interiéry

S istotou môžeme tvrdiť, že dizajnové stoličky sú viac ako tie klasické. Možno by sa dalo povedať, že sú to skôr kreslá. Ladné tvary a nestarnúce minimalistické prevedenie urobia z týchto stoličiek vašich dlhoročných spoločníkov.

Pri dizajne to nekončí

Jedine stolička s pohodlným operadlom a opierkami pod predlaktia vám zaistí naozaj komfortné sedenie. Moderne riešená stolička ponúka dizajn a súčasné trendy má pochopiteľne aj ľubovoľné odtiene čalúnenia.

Retro dizajn stoličiek

Do interiéru, ktorý je zariadený v retro štýle, dizajnové stoličky dokonale zapadnú. Ale nenechajte sa zaskočiť. Ako uliate zapadnú aj do modernej domácnosti. Jednoducho v sebe spájajú krásu minulých dôb s aktuálnymi dizajnovými trendmi.

Odporúčania pre moderné interiéry - ak sa rozhodnete, že interiér obohatíte o štýlovú dizajnovú stoličku či kreslo, rozmyslite si farbu čalúnenia. Nesnažte sa ju zladiť s vašim aktuálnym poťahom na sedačke alebo farbou stien. Dizajnová stolička je sama o sebe dizajnový prvok, ktorý potrebuje svoj priestor a chce čo najviac vynikať. Nechajte tento kontrast vyniknúť.