Filter

PREVEDENIE

LÁTKY

LÁTKY UMÝVATEĽNÉ ZA PRÍPLATOK

EKO KOŽA

Lavice do kuchyne a predsiene NOVINKA

Kuchynské lavice majú najlepšie uplatnenie v domácnostiach, stravovacích zariadeniach či v hoteloch ako sedací nábytok k jedálenským stolom.

Lavice do kuchyne

Lavice do kuchyne môžu vniesť do interiéru nový image. Štýlová rohová lavica v pravom rohovom prevedení skvele doplní každý moderný interiér jedálne či kuchyne.

Či už potrebujete lavice do predsiene, medzi jedálenský stôl a stenu, alebo len tak, k stene. Tieto lavice sa stanú skvelým interiérovým doplnkom aj pomocníkom zároveň.

Ak hľadáte štýlovú lavicu, ktorá dodá vašej kuchyni alebo obchodnému priestoru trochu farby a pohodlia, náš výber lavíc si zamilujete. Naše lavice do kuchyne sa dodávajú v mnohých rôznych štýloch. Ak dávate prednosť niečomu jemnejšiemu a zdobenému, náš výber lavíc vyrobených z dreva je pre vás ako stvorený.

Jedálenské lavice a kuchynské stoly

Pridajte k stolu s jedálenskými lavicami niekoľko miest navyše. Lavice k jedálenskému stolu, nazývané aj kuchynské lavice, sú ideálne pre dospelých aj deti a dopĺňajú formálne aj neformálne usporiadanie stolov. Dodajte jedlu novú atmosféru tým, že nahradíte stoličky vo vašej jedálni kuchynskou lavicou, alebo skombinujte jedálenské stoličky s lavicami, aby ste získali efektný šarm. Chcete, aby sa vaša jedáleň zväčšila? Pretože ich môžete zasunúť pod stôl, keď sa nepoužívajú, sú jedálenské lavice šikovným spôsobom, ako ušetriť miesto, najmä v malých jedálňach.

Kedy použiť kuchynské jedálenské lavice

Aj keď na každodenné stolovanie používate tradičné jedálenské stoličky, kuchynské lavice sa hodia na večere a sviatky s množstvom hostí. Keď nepotrebujete ďalšie sedenie, použite kuchynskú lavicu na pridanie ďalšej plochy v blízkosti vchodu. Potom, keď to bude potrebné, vysuňte lavicu, aby ste si mohli posedieť okolo jedálenského stola. Bez ohľadu na to, ako často používate lavicu k jedálenskému stolu, je dôležité vybrať si takú, ktorá vyhovuje vašim potrebám a existujúcemu nábytku. Malá jedálenská lavica vytvára útulný raňajkový kútik pri kuchynskom stole, zatiaľ čo dlhá jedálenská lavica je najvhodnejšia pre stoly, za ktorými sedia väčšie skupiny. Materiálovo majú drevené jedálenské lavice klasický vzhľad.