Filter

Kancelárske stoličky k PC, konferenčné stoličky a kreslá

V našej ponuke stoličiek nájdete kancelárske stoličky a kancelárske kreslá na kolieskach alebo bez. Stoličky k PC sú vhodné do kancelárií, konferenčných miestností i detských izieb. Kancelárske stoličky ponúkame v rôznych farebných a tvarových prevedeniach.

Najmä pri dlhom sedení je potrebné dostatočne odľahčiť chrbát a častejšie meniť pozície. Práve túto možnosť umožnia nastaviteľné stoličky k PC. 

Ak hľadáte pohodlné stoličky, ktoré sa dajú použiť do kancelárie, konferenčnej miestnosti alebo detskej izby, stoličky k PC sú ideálnou voľbou. Stoličky k PC sú nastaviteľné, takže si môžete nájsť takú, ktorá je pre vás pohodlná. Tiež sa ľahko premiestňujú, takže ich môžete použiť kdekoľvek ich potrebujete.

Posaďte sa a pracujte ako šéf

S našimi štýlovými dizajnovými kancelárskymi stoličkami sa o vás postaráme. Máme nádhernú kolekciu kancelárskych stoličiek s rôznymi designami a funkciami, aby sme sa uistili, že sa budú hodiť do každého štýlu interiéru a zlepšia váš pracovný deň.

Pracujte štýlovo s našimi dizajnovými kancelárskymi stoličkami

Spríjemnite si prácu z domova s našimi kancelárskymi stoličkami. Stoličky k PC sú ergonomické, štýlové a navrhnuté tak, aby dopĺňali váš pracovný priestor.

Pracovné stoličky spĺňajú požiadavky, ktoré sú kladené na stoličky do prevádzok. Ponúkame kvalitné a odolné materiály, ľahkú údržbu, ľahký pohyb a kvalitné ergonomické sedenie.

Práca v kancelárii alebo inom pracovisku, kde sú nutnosťou otočné stoličky, vyžaduje, aby stoličky bola ľahká a pohyblivá a napriek tomu šetrila náš chrbát. Tieto vlastnosti dokonale spájajú otočné kancelárske stoličky.

Ponuka modelov je veľmi široká, od pracovných stoličiek po manažérske kreslá. Nechýbajú samozrejme ani stoličky rokovacie a konferenčné, kancelárske stoličky alebo sedenie do čakacích priestorov.

Kancelárske stoličky

Kancelárske stoličky patria do štandardného vybavenia kancelárie. Kancelárske stoličky sú vybavené ergonomicky tvarovaným sedákom s operadlom. Vaša kancelárska stolička v kancelárii by mala byť pohodlná, účelná pohyblivá.

Výber kancelárske stoličky neradno podceniť. Kancelárska stolička má totiž nesporný vplyv na zdravie, pohodu aj váš pracovný výkon.

Kancelárske kreslá

Kancelárske kreslo vám poskytuje pohodlné sedenie. Kancelárske kreslo má napevno spojený sedák aj operadlo. Vaše kancelárske kreslo zdôrazňuje imidž vášho priestoru.

Kancelárske stoličky pre profesionálne použitie

Profesionálne použitie myslíme také, že kancelárske stoličky či kreslá využívame priamo pri práci a trávime na nich niekoľko hodín denne. V prvom rade by mala kancelárska stolička spĺňať všetky zásady zdravého sedenia. Ide o päť hlavných zásad:

1. pohodlný sedák

2. bezpečný podvozok

3. anatomické operadlo

4. nastaviteľné opierky

5. kvalitný materiál aj spracovanie

Kancelárske kreslo - bezpečnosť a vzhľad

Kancelárske kreslá sú vyrobené v mnohých farebných kombináciách. Moderné tvary presvedčia každého o moderne poňatej kancelárii. Kancelárske kreslo, rovnako ako stoličky nebráni pri práci pohybu rúk a sú stavané na časté vstávanie a opätovné usadenie. Kancelárske kreslá sú osadené bezpečnostnými kolieskami pre jednoduchú manipuláciu.

Konferenčné stoličky

Konferenčné stoličky sú určené predovšetkým pre prednáškové sály, konferenčné či zasadacie miestnosti. Konferenčné stoličky sú skladné, a ľahko prenosné.

Sú klasickou súčasťou konferenčnej miestnosti. Pokiaľ ale chceme miestnosť vybaviť viac neformálne, môžeme pridať pohodlné kancelárské kreslá. Všetky kusy nábytku by spolu mali ladiť, avšak fantázii sa medze nekladú. Dnes sa dajú kombinovať rôzne typy materiálov, tvarov aj farieb. S citlivým prístupom možno vytvoriť naozaj štýlový priestor.

Konferenčné stoličky nájdete všade - v kanceláriách firiem, rokovacích miestnostiach, doma v kuchyni, ale aj v čakárni ordinácií lekára. Pohodlné konferenčné stoličky sú čalúnené s kvalitnými poťahovými látkami a vysokou odolnosťou.

Konferenčné stoličky sú vhodné na pravidelné pracovné porady alebo rokovania. Konferenčné stoličky sú stohovateľné, tzn. keď ich práve nepotrebujete môžete ich poukladať na seba a odložiť. Farebné čalúnenia oživia vašu kanceláriu alebo zasadačku.

Konferenčné stoličky sú dnes v ponuke v nespočetnom množstve tvarov a dizajnov. Vždy však platí, že v jednoduchosti je sila a aj krása.  Konferenčné stoličky musia byť predovšetkým pohodlné.

konferenčných sál a pod. U nás nájdete veľký výber dizajnov konferenčných stoličiek či stohovateľných stoličiek.

Konferenčné stoličky sú svojím prevedením vhodné do zasadacích miestností, čakární, posluchární a verejných miestností. Naše konferenčné stoličky sa líšia veľkosťou, materiálom, výbavou a dizajnom. Nájdete tu konferenčné stoličky čalúnené, drevené alebo plastové. V rôznych farebných kombináciách. Vyberte si naše lacné konferenčné stoličky a vybavte si svoje priestory pohodlným a pekným sedením.

Spríjemnite si pracovný deň kvalitnou kancelárskou stoličkou. Umožnia vám to kancelárske stoličky z našej predajňe StoličkyStoly.  Kancelárske stoličky, kancelárske kreslá a konferenčné stoličky vyrobené z kvalitných materiálov s možnosťou mnohého nastavenia. Aj pri dlhodobej práci tak kancelárske stoličky umožňujú pohodlné sedenie. Môžete vyberať z mnohých druhov stoličiek a to nastavením, farbou a materiálom apod.

Kancelárske stoličky sú vybavenie, na ktorom sa rozhodne nevyplatí šetriť, zvlášť potom nie v pracovni. A to ani tej domácej. Kancelárska stolička by mala byť v prvom rade vybavená nastaviteľnými opierkami a mechanizmom pre reguláciu výšky sedadla. Pri drahších typoch je potom možné regulovať aj hĺbku sedadla, uhol chrbtovej opierky a intenzitu bedrového prítlaku, ktorý zaistí zdravé a vzpriamené sedenie.

Kancelárska stolička spĺňa požiadavky na zdravé sedenie

Existuje niekoľko požiadaviek, ktoré musí správna kancelárska stolička spĺňať. Predovšetkým sú to ergonomické požiadavky zdravého sedenia, ďalej musí rešpektovať anatómiu ľudského tela, dlhú životnosť, jednoduchú údržbu a tiež musí dobre vyzerať.

Ergonomická je stolička, ktorá poskytuje sediacemu vyšší komfort a prvky aktívneho (dynamického) sedenia. V súčasnosti sa tiež nesprávne vžil pojem kancelárske stoličky, pretože ergonomické stoličky sa používajú predovšetkým v kanceláriách. Výsledkom používania ergonomickej stoličky je znížená záťaž chrbtových svalov a menšia únava a s tým spojená vyššia produktivita práce.

Zdravotné kancelárske stoličky a kreslá zabezpečia zdravé a komfortné sedenie aj po dlhú dobu.