Filter

Záhradný nábytok

Záhradný nábytok a záhradné stoličky pre dokonalú pohodu na vašej záhrade, terase, pri bazéne aj v interiéri! Vyberte si z našej ponuky sedenie na terasu a záhradný nábytok za skvelé ceny.

Hľadáte originálny záhradný nábytok? Hľadáte stoličky a stoly na terasu pre vašu kaviareň či reštauráciu? Všetko nájdete u nás. Záhradné a terasové sedenie ponúkne vytúžený oddych na terase altánku či na záhrade pri bazéne. 

Vďaka záhradnému nábytku môže byť vaša záhrada úplne iná a navyše dokonale útulná. Záhradný nábytok vám poskytne dokonalé miesto pre odpočinok aj po namáhavej práci. Záhradný nábytok, to je spojenie, ktoré zahŕňa záhradné stoly, stoličky, lavice.

Záhradný nábytok - ako ho vybrať?

Záhradný nábytok je neoddeliteľnou súčasťou našich záhrad, terás a balkónov. Jeho výber sa odvíja od účelu, ku ktorému ho chcete použiť, vzhľadových požiadaviek a v neposlednom rade aj finančných možností. Kvalitný záhradný nábytok však nemusí byť vôbec drahý.

Ak hľadáte pohodlné sedenie na balkón, ktoré je ideálne pre slnečný deň, určite si pozrite výber balkónového sedacieho nábytku. Je vyrobený z odolných materiálov, takže si môžete byť istí, že vám dlho vydrží. Na výber máme tiež širokú škálu štýlov a farieb, takže si môžete nájsť perfektné sedenie na balkón pre váš domov.

Kvalitné sedenie na terasu

Záhradný nábytok  je pohodlné sedenie určené k odpočinku na záhrade, terase, pri bazéne ale aj ako reštauračné a kaviarenské sedenie na terasu.

Sedenie na terasu z našej kolekcie má pevnú konštrukciu a sedadlá a operadlá sú vyrobené tak, aby vám poskytovali čo najväčšie pohodlie.

Záhradné sedenie sa vyznačuje veľmi atraktívnym designom, robustnou a ergonomickou konštrukciou a precíznym spracovaním. Záhradný nábytok je vhodný ako pre domáce použitie, tak aj pre komerčné použitie, v priestoroch s prístupom verejnosti.

Plastové záhradné stoličky sú veľmi obľúbené zvlášť pre svoju bezúdržbovosť, vynikajúce skladovateľnosť a atraktívne ceny.

V našom sortimente nájdete aj kvalitný záhradný nábytok, ktorý dobre odoláva v náročných prevádzkach ako sú reštaurácie, kaviarne, cukrárne.

Sedenie na terasu a záhradu, záhradné vonkajšie stoličky

Exteriér prináša extrémne podmienky. Preto vonkajšie stoličky so stolom na terasu či do záhrady musia byť vyrobené z odolných materiálov. Ako je oceľová a hliníková kostra s pevnými spojmi, odolné materiály ako plast a PVC tkaniny so špeciálnou technológiou.

Sedenie na terasu z umelého ratanu

Stoličky na terasu z umelého ratanu sú takmer bezúdržbové, stačí umyť teplou vodu a bežným umývacím prípravkom. Možno ich síce celoročne nechávať voľne vonku, ale odporúča sa chrániť ich pred mrazom.