Filter

Záhradný nábytok

Záhradný nábytok a záhradné stoličky pre dokonalú pohodu na vašej záhrade, terase, pri bazéne aj v interiéri! Vyberte si z našej ponuky sedenie na terasu a záhradný nábytok za skvelé ceny.

Hľadáte originálny záhradný nábytok? Hľadáte stoličky a stoly na terasu pre vašu kaviareň či reštauráciu? Všetko nájdete u nás. Záhradné a terasové sedenie ponúkne vytúžený oddych na terase altánku či na záhrade pri bazéne. 

Vďaka záhradnému nábytku môže byť vaša záhrada úplne iná a navyše dokonale útulná. Záhradný nábytok vám poskytne dokonalé miesto pre odpočinok aj po namáhavej práci. Záhradný nábytok, to je spojenie, ktoré zahŕňa záhradné stoly, stoličky, lavice.

Záhradný nábytok - ako ho vybrať?

Záhradný nábytok je neoddeliteľnou súčasťou našich záhrad, terás a balkónov. Jeho výber sa odvíja od účelu, ku ktorému ho chcete použiť, vzhľadových požiadaviek a v neposlednom rade aj finančných možností. Kvalitný záhradný nábytok však nemusí byť vôbec drahý.

Kvalitné sedenie na terasu

Záhradný nábytok  je pohodlné sedenie určené k odpočinku na záhrade, terase, pri bazéne ale aj ako reštauračné a kaviarenské sedenie na terasu.

Sedenie na terasu z našej kolekcie má pevnú konštrukciu a sedadlá a operadlá sú vyrobené tak, aby vám poskytovali čo najväčšie pohodlie.

Záhradné sedenie sa vyznačuje veľmi atraktívnym designom, robustnou a ergonomickou konštrukciou a precíznym spracovaním. Záhradný nábytok je vhodný ako pre domáce použitie, tak aj pre komerčné použitie, v priestoroch s prístupom verejnosti.

Plastové záhradné stoličky sú veľmi obľúbené zvlášť pre svoju bezúdržbovosť, vynikajúce skladovateľnosť a atraktívne ceny.

V našom sortimente nájdete aj kvalitný záhradný nábytok, ktorý dobre odoláva v náročných prevádzkach ako sú reštaurácie, kaviarne, cukrárne.

Sedenie na terasu a záhradu, záhradné vonkajšie stoličky

Exteriér prináša extrémne podmienky. Preto vonkajšie stoličky so stolom na terasu či do záhrady musia byť vyrobené z odolných materiálov. Ako je oceľová a hliníková kostra s pevnými spojmi, odolné materiály ako plast a PVC tkaniny so špeciálnou technológiou.

Sedenie na terasu z umelého ratanu

Stoličky na terasu z umelého ratanu sú takmer bezúdržbové, stačí umyť teplou vodu a bežným umývacím prípravkom. Možno ich síce celoročne nechávať voľne vonku, ale odporúča sa chrániť ich pred mrazom.